#572Didier MaghePeriod: °1959
#326
Een klein eikenhouten kastje met twee laden.
Petit meuble à deux tiroirs en chêne.No longer availableDim. 90 x 60 x 33 cmEstimate: € 35/45 -
#139
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
#313
Italiaanse aardewerken coupe met metalen montuur.
#397
Lampe de table et un vase en verre incolore à décor peint à la main et au bord doré.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#95
#188
Suite de six salières ouvertes en argent massif, décorées de hermès. Poinçons de Paris, 1809-1819.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 220/260 -
#466
Een uit drie cilinders opgebouwd tuinornament.
#652
#702
“Geisha met ritueel gewaad”. Een Japanse houtsnede. Getekend in de plaat.
“Geisha à la robe rituelle”. Gravure sur bois japonaise. Signée dans la planche.No longer availableDim. 37 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#475
Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vis.
#180
Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. GH.
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct. G/H.No longer availableDim. 24,38 gEstimate: € 1300/1400