#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
#530Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
A pair of oval amethysts with a total weight of approximately 4.12 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#328Een paar vol messingen kandelaars in Barokke stijl.
A pair of full brass candlesticks in Baroque style.No longer availableDim. 64cmEstimate: € 80 / 100 -
#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#687Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
#709Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40 / 50