Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee grote en een kleine koperen kandelaar.

Twee grote en een kleine koperen kandelaar.

Deux grands et un petit chandelier en cuivre.
SKU: 0602180987.
Category: Koper.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #987
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #918

    Een Art Nouveau milieu de table en vloeiblok. We voegen er een kandelaar aan toe. Allen uit koper.

    Un milieu de table Art Nouveau et un protège bureau à buvards. Nous ajoutons un chandelier d’église en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.

    Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1054

    Een halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule en verre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #794

    Koperen bloempotstaander.

    Piédestal en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #782

    Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Un grand candélabre d’église en laiton, style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #792

    Een staande lamp van verzilverd metaal, versierd met bloemenranken. Kapjes ontbreken. Omstreeks 1900.

    Lampadaire en métal argenté décoré de guirlandes fleuries. Sans abat-jour. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #824

    Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.

    Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 74 - 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #888

    Twee verschillende oude koperen lantaarns.

    Deux anciennes lanternes en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #817

    Een paar messingen lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampes en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #778

    Drie messingen kandelaars, waarbij een koppel in renaissancestijl en een grote in barokke stijl.

    Trois chandeliers en laiton, dont un avec un couple dans le style Renaissance et un autre dans le style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #927

    Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.

    Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. H: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #391

    Een roodkoperen ketel met messingen kraan.

    Une bouilloire en cuivre rouge au robinet en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #773

    Een samovar van rood en geel koper. Tijdperk Empire.

    Un samovar en cuivre rouge et jaune. Epoque Empire.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #784

    Een lot geel koper, bestaande uit twee ketels, een gieter, een melkkit en een pan.

    Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #843

    Een vol koperen lepel met een afbeelding van een schip en een vis.

    Une cuillère en cuivre avec représentation de poisson et bateau.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #839

    Een haardscherm van messing met een opengewerkt decor van strikken en bloemen en een centrale putto.

    Un pare-feu en laiton avec un décor de fleurs et noeuds, et un putto.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #763

    Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.

    Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1069

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #771

    Een antieke samovar van rood koper. De voet beschadigd.

    Un samovar ancien en cuivre rouge. Le pied est endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #168
    Jos De Decker

    “Zittend naakt”. Een terracotta beeldje, gesigneerd.

    “Nu assis”. Sculpture en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 260 / 280
  • #815

    Een bijzettafeltje met tussenblad en het blad versierd met inlegwerk.

    Une petite table avec entretoise dont la tablette est décorée de bois incrusté.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #822

    Een barometer-thermometer in gesculpteerd eikenhouten lijst.

    Baromètre-thermomètre dans un encadrement sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1051

    Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Kleine schilfer aan het deksel.

    Vase couvert en faïence polychorme. Petit éclat au couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #879
    Albath & Kaiser

    Een lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.
    No longer available
    Dim. h: 29 & Ø; 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1024

    Een schelp met een gegraveerd camée decor van een mythologische voorstelling gemonteerd als lamp op bronzen voet.

    Coquille à décor gravé en camée représentant une scène mythologique. Montée en lampe au pied en bronze.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #991

    Een lot van zeven boeken ivm wandtapijten.

    Un lot de sept livres portant sur les tapis muraux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #375

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een amethist cabochon.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’une améthyste en cabochon.
    No longer available
    Dim. 11,05 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #382
    Peder Brøndum Sørensen
    Period: 1931 - 2001

    “Huse ved havet, Havendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    “Huse ved havet, Village portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.
    No longer available
    Dim. 15 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #990
    Lafuente

    Een geelkoperen wandklok in barokke stijl.

    Horloge murale en cuivre jaune de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #131
    Conpin(?)

    Een romantisch tafereel in biscuit, Italiaans werk. Gemerkt. Letsel en restauratie aan de handen.

    Groupe romantique en biscuit. Travail italien. Avec marque. Dégât et restauration aux mains.
    No longer available
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #795

    Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.

    Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 0: 32 cm
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More