#173
Een porseleinen servies set Rosenthal Germany bestaande uit 52 stuks.
#750
Een zakhorloge met sleuteltje aan een messing staander.
A pocket watch with key on a brass stand.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 35/45 -
#785Junghans
Een lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#1
Een stel van 2 laat 19e eeuwse Staffordshire dogs, niet gemerkt.
A pair of two late 19th-century Staffordshire dogs, unmarked.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 60/80 -
#209A. Vermeulen
“Zeezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1911.
#564
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 120/180 -
#546Hamadan
Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
A Persian hand-knotted woolen carpet.No longer availableDim. 178 x 104 cmEstimate: € 50/80 -
#566Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#554
Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#726Worcester
Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
#227
Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten en een dito langwerpige coupe met twee oren, motief met getorste ribben.
A pair of silver-plated metal candle holders with three light points, as well as a similar elongated bowl with two handles, featuring a twisted rib design.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50/80 -
#124Theofiel Lacaze
Portret van een musketier met beker, pastel op papier. Gesigneerd.
Portrait of a musketeer with a cup, pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 300/400