#148Albasten tafelstuk in de vorm van een druiventros.
#385Een staande lamp, de voet opgebouwd uit een grijsgepatineerd uitschuifbaar statief.
Une lampe à pied à patine grise. Support mobile.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 100 / 120 -
#56Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.
#212Maurice Wyckaert“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#291Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen. Zonder deksels.
#405Een gefineerd bijzetmeubeltje met één lade.
Un petit meuble en bois de placage à un tiroir.No longer availableDim. 80 x 60 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,52 ct.No longer availableDim. 8,02 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#437Een antieke rood koperen brasero.
#9Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.
#242Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Madonna met kind”. Houtskoolschets. Met atelierstempel.
#34Herman Diels“Mannenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Portrait d’homme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 120