#570WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#337Een paar engeltjes van goudgepatineerd hout.
#721Een art nouveau tazza van verzilverd metaal en porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloemen.
Une tazza Art Nouveau en métal argenté et porcelaine, décoration polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 65 / 75 -
#619Marc Haeghens“Bain de foule.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Bain de foule”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 160 / 180 -
#574“Dame met kopje thee”. Olieverf op board.
”Dame et tasse de thé”. Huile sur carton.No longer availableDim. 62 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#577“Guan Yin met een bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten sokkel. Eerste kwart XXe eeuw.
”Guan Yin avec une fleur”. Une statue en ivoire sculptée sur un socle en bois. Premier quart du XXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 220 / 280 -
#178Serie van 12 grote en 12 kleine messen met gedreven en geciseleerde zilveren rocailleheften. Duitse keuren, einde XIXde eeuw en 800 ‰. Originele stalen bladen.
Une série de 12 grands et 12 petits couteaux avec des manches ciselées en rocaille. Poinçons allemands, fin XIXe siècle et 800 ‰. Lames en acier d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#217Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#459Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996“Paarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/99 buiten de plaat.
”Chevaux”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/99 hors planche.No longer availableDim. 75 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742Een lot van zeven vissen van Muranoglas.
#87ChloéEen beige lederen handtas met stofhoes.
#69Gerrit De MoréePeriod: 1909 - 1981“St. Martinus”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
”St. Martin”. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 100