Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.
Afrika

Twee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.

Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).
SKU: 2310180045.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #45
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #38

    Een paar allegorische beeldjes van zamak op houten voetstuk. XIXe eeuw. Eéntje beschadigd aan het handje.

    Deux statues allégoriques en régule sur socle en bois. XIXième siècle. Un dégât à une main.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #548

    “Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.

    “Paire de faisans”. Groupe art déco en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 39 / 35
  • #353
    Boch

    Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, waarbij de dekselvaas getooid met een tempelleeuwtje. Onderaan gemerkt. Belgisch werk in opdracht van Royal Sphinx, Holland.

    Une garniture de cabinet en trois pièces en faïence bleue et blanche, dont un vase à couvercle décoré d’un lion de temple. Marque sous la base. Travail belge pour Royal Sphinx, Hollande.
    No longer available
    Dim. h: 39 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    Baudry

    “Stilleven met bloemen” & “Stilleven met appelen en aardewerk”. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1951.

    ”Nature morte, fleurs” & “ Nature morte, pommes et faïence”. Signés et le premier daté de 1951.
    No longer available
    Dim. 32 x 30 & 27 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #513

    Een koro in Samson-porselein met Compagnie-des-Indes-decor. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de buikrand.

    Un koro en porcelaine Samson - Compagnie-des-Indes décor. Marque sous la base. Réparation à la panse.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #509
    Jaky Lefrançois

    “Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Composition”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 81 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #758
    Val St. Lambert

    Twee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.

    Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #357

    Een paar jardinières van blauw en wit porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt. Engels werk.

    Deux jardinières en porcelaine bleue et blanche, accents dorés. marque sous la base. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #62

    “Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.

    ”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.
    No longer available
    Dim. 45 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #426

    Set van drie driehoekige tafeltjes in Chinese lak.

    Un ensemble de trois petites tables chinoises laquées.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm x 3 = 75 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #516

    Een Indisch wollen karpet.

    Une carpette indienne en laine.
    No longer available
    Dim. 220 x 140 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #469
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Vrouwenprofiel”. Een groot hoogreliëf van gips met een goudkleurig patina.

    ”Profil de femme”. Un haut-relief en plâtre à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 51 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More