Other lots in this auction
-
#316Een eikenhouten koffer met gesculptuurde paneeltjes met personages.
Un coffre en chêne aux panneaux sculptés.No longer availableDim. 60 x 101 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#498Een klein flesvaasje met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt. In kader achter glas.
Un petit vase-bouteille à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque sous la base. Encadré et sou verre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#8Een lot van vier verschillende oude bronzen lampen, een oude metalen bureaulamp en een bronzen doosje in de vorm van een appel aan een tak.
Un lot de quatre anciennes lampes en bronze, une lampe de bureau ancienne en métal et une boîte en bronze en forme de branche et d’une pomme.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#162J. Devuyst“Vrouw met mand in een dreef met molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au panier dans une allée au moulin en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#641“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#369Boch KeraluxEen vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cm; b: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 2500 / 2800 -
#421Drie schotels van meerkleurig Frans aardewerk met bloemendecors. Barsten. XVIIIe eeuw.
Trois plats en faïence de France polychrome, fleurs en décoration.No longer availableDim. Ø: 35, 36 & 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#724Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201J. Moigniez“Fazanten.” Brons met marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Faisants”. Une statue en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 800 / 850 -
#671Een Brusselse bierpul van aardewerk met een tinnen deksel. Ijkmerk 1821.
Chope en faïence de Bruxelles à couvercle en étain. Poinçon de calibrage 1821.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#352Twee XIXe eeuwse gravures in originele kaders.- “Judith va trouver Holopherne”. Jazet naar een werk van Steuben.- “Rebecca à la fontaine”. Jazet naar een werk van Vernet.
Deux gravures du XIXième siècle, cadres d’origine:“Judith va trouver Holopherne”. Jazet d’après une oeuvre par Steuben.“Rebecca à la fontaine”. Jazet d’après une oeuvre par Vernet.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 40 / 50

