Other lots in this auction
-
#612Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. 240 x 300 x 215 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#180Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,53 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct à pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 17,28 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#109Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Kanaalzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369Boch KeraluxEen vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cm; b: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#188Constantin Meunier“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350 / 550 -
#632Joe ColomboEen “Boby Trolley” van kunststof in zeldzaam groen. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un trolley “Boby” en synthétique en vert rare. Italie, +- 1970. Marqué.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 200 / 250 -
#310Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#168KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#700MirEen Indisch wollen karpetje.
Une carpette Indienne en laine.No longer availableDim. 155 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een vierkant en twee ronde bijzettafeltjes van messing met onyxen blaadjes.
Une petite table carré et deux petites tables rondes en laiton et tablettes en onyx.No longer availableDim. h: 39 & 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574“Dame met kopje thee”. Olieverf op board.
”Dame et tasse de thé”. Huile sur carton.No longer availableDim. 62 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#532“De Schorre”. Aquarel. Draagt een handtekening: Wolvens.
”Schorre”. Une aquarelle. porte la signature: Wolvens.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 100 / 120

