#153“De kristallen sneeuwduiven.” Een reeks van 11 champagneglazen. Naar Igor Carl Fabergé.
”Les pigeons de neige cristal”. Une série de 11 verre à champagne. d’après Igor Carl Fabergé.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#471“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
#229J. Douven“Meisje met rode paraplu”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et parapluie rouge”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 65 / 75 -
#675Een gietijzeren kolenbak met geëmailleerde versieringen.
#453Een paar kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor, waarbij één op ebbenhouten sokkeltje. Begin XXste eeuw.
Une paire de petits bustes africains en ivoire sculpté, dont un buste sur un socle en ébène.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#674Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
#131Zilveren handtasje met emaillen rand.
#652“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574“Dame met kopje thee”. Olieverf op board.
”Dame et tasse de thé”. Huile sur carton.No longer availableDim. 62 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#618Een geborsteld stalen moderne tafellamp.
#76Olyslager, AntwerpenEen oude autokoffer met binnenin twee aparte uitneembare compartimenten.
Un ancien coffre pour voiture à deux compartiments séparés et amovibles.No longer availableDim. l:91 dmEstimate: € 80 / 100