Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.
Afrika

Twee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.

Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).
SKU: 2310180045.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #45
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #156

    Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #194

    “Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.

    ”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #81
    Elissa Darva

    Een handtas van krokodillen leder.

    Un sac à main en cuir de crocodile.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #379

    Een lotje Belgisch aardewerk, bestaande uit een koffiekan, een kannetje en een pot.

    Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #625

    Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.

    Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 114 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #381

    Een lot meerkleurig porselein en biscuit, bestaande uit een edelman en een dame op een stoel, drie personages bij de koffie en een romantisch koppel. Eén gerestaureerd.

    Un lot de porcelaine et de biscuit, comprenant une statue représentant un noble et une dame sur une chaise, trois personnages buvant du café et un couple romantique. Une statue a été restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #725

    Een lot Aziatisch en ander ivoor, bestaande uit een halsketting en oorbellen in de vorm van roosjes, een visser (zonder vislijn), een tempelscène, vier olifantjes, een Boeddha en een broche.

    Un lot d’ivoire asiatiques et autres comprenant un collier et boucles d’oreilles en forme de roses, un pêcheur sans canne à pêche, une scène de temple, quatre éléphants, un Bouddha et une broche.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #640

    Een zeshoekige roterende houten kaartenstandaard.

    Râtelier à cartes hexagonal tournant, en bois.
    No longer available
    Dim. h: 133 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #626

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.

    Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.
    No longer available
    Dim. 310 x 206 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met vogels en bloemen in het decor.

    Une carpette orientale en laine nouée main, oiseaux et fleurs dans le décor.
    No longer available
    Dim. 184 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #481

    Een paar theepotten van meerkleurig Chinees porselein. Beide onderaan gemerkt.

    Paire de théières en porcelaine de Chine polychrome. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694

    Een met een liaan vergroeid stuk tropisch hout.

    Liane sur une branche.
    No longer available
    Dim. l: 108 cm
    Estimate: € 40 / 45
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More