Other lots in this auction
-
#37Alka Kunst Bavaria
“De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#210
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één parel en twee fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'une perle et de deux pierres fantaisie.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#277Goebel, Germany
Een Afrikaanse olifant van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 36018.
Un éléphant d'Afrique en porcelaine multicolore. Marqué. N° 36018.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 70 / 100 -
#496Bochara Yomud
Antiek wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Tapis ancien en laine à motif géométrique. Noué à la main.No longer availableDim. 165 X 105 cmEstimate: € 75 / 100 -
#137Capodimonte
“La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.
"La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220 / 240 -
#90
Een 14 K geelgouden ketting met 18 K wit en geelgouden hanger met één briljant in de hand van +- 0,25ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier en or jaune 14 kt avec un pendentif en or blanc et jaune 18 kt avec un diamant taille brillant à la main de +- 0,25 ct. et brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 14 k 2,74 g 18 k 4,73 gEstimate: € 400 / 500 -
#288
Een vaas van geslepen kristal met bruinrode vlakken. Vermoedelijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé aux surfaces brun-rouge. Probablement Val Saint Lambert, mais pas marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258
Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.
Un pot à tabac et un pichet de majolique italienne.No longer availableDim. h: 39 & 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#478Goebel, Germany
“Bald sind wir Drüben”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1992. Gemerkt onderaan. No. 472.
ChauBaldve sind wir Drüben. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1992. Marqué en bas. no. 472.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#108Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt en genummerd P U 93/93.
Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marqué et numéroté PU 93/93.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#287Royal Dux
“Jongen op muilezel”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt en gedateerd 1989. Teugels manco.
"Garçon sur une mule". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué et daté en bas 1989. Rênes manquantes.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#264Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Antwerps straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur une rue à Anvers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120