Similar lots by type
-
#5Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.
Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#350Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.No longer availableDim. 46,42 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#500Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.No longer availableDim. H. 181 cm -
#375GuessEen rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.
Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#55DialogueEen zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#727Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#60Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#565Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.
Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 235,34 gEstimate: € 120 / 150 -
#390Mercedes-Benz collectionEen herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#335Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#340Michael KorsEen rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#360Michael KorsEen verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.
Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#810Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.
Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.No longer availableDim. H. 158 cmEstimate: € 100 / 150 -
#370Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#385Gino MilanoEen roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.
Une montre pour homme. Quartz.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.No longer availableDim. 8,37 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#380EuroconsumersEen dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#809Charles DemetsEikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#515Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available -
#50Mont Blanc MeisterstückEen zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.
Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#85Mont Blanc MeisterstuckEen zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.
Rollerpen en noir et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150 / 250
Other lots in this auction
-
#297Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#636Een slaapkamer van deels groengepatineerd grenenhout, bestaande uit een commode, een garderobe, een kaptafel en een nachtkastje.
Une chambre à coucher en sapin vert patiné, comprenant une commode, une coiffeuse, une table de nuit et une garde-robe.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#552“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#87Een scheepskompas in houten kistje.
Une boussole de bateau dans une petite boîte en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#458Een klein vaasje van Koreaans porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine coréenne à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#349“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 87 x 43 cmEstimate: € 140 / 200 -
#306Een luchter van kristal en koper met acht lichtarmen en centraal vier extra lichten. Pendeloques in Régence-stijl. Omstreeks 1900.
Un lustre en cristal et cuivre avec quatre bras et quatre lumières au centre. Pendeloques de style Régence. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#22Een lot van vier lithografieën, waarvan één met een beeltenis van Napoleon, één met een jongedame en twee interieurs.
Lot de quatre lithographies dont une représentant Napoléon I, une autre une jeune femme et deux intérieurs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#589Magritte“La corde sensible”. Een lithografie. Gesigneerd ‘Georgette Magritte’ en genummerd 21/100 buiten de plaat. Met naamstempel René Magritte.
“La corde sensible”. Lithographie. Signée Georgette Magritte et numérotée 21/100 hors planche. Avec cachet René Magritte.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 450 / 550 -
#78Rogers Foundry, Birmingham“His masters voice”. Een groep van gepolychromeerd gietijzer.
“His masters voice”. Groupe en fonte polychrome.No longer availableDim. b: 22 ,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 160 / 220 -
#362Een barokke spiegel van gebeeldhouwd notenhout.
Un miroir en noyer sculpté de style baroque.No longer availableDim. 83 x 58 cmEstimate: € 100 / 180

