#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#716MeshkinPerzische wollen loper. Handgeknoopt.
#96Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#276Kirman LavarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#466Een klein zijden karpetje.
#496GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#76een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#426Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#316SarouckEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#706HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#526Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#726Karachi JaidarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
#306KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#436MoriEen handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#486Een klein karpetje van zijde.
#756Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Deux carpettes d’Orient. Nouées main.No longer availableDim. 187 x 100 & 180 x 105 cmEstimate: € 30 / 50
#122Marthe BaudezPeriod: 1907-2009“Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine letsels. Leerlinge van Frans Courtens.
“Paysage Flamand”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts. Elève de Frans Courtens.No longer availableDim. 114 x 134 cmEstimate: € 120 / 200 -
#463Een Chinees porseleinen vaasje gedecoreerd met figuren gemonteerd als lamp.
Un vase en porcelaine chinoise montée en lampe.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#570Een schemerlampje gemonteerd op een cloisonné vaas met messingen voet. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw.
Petit lampadaire monté sur un vase en cloisonné à piétement en laiton. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cm (met kap)Estimate: € 80 / 100 -
#587Een driedelig klokstel van bruingepatineerd zamak, versierd met de voorstellingen van ‘Les Chevaux de Marly’ naar Coustou.
Garniture de cheminée trois pièces en régule brun patiné, décoration représentant ‘Les chevaux de Marly’ de Coustou.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#700Een rechthoekige spiegel in houten lijst, versierd met sober inlegwerk.
#553Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.
#722Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.
Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300