Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
Dim. 160 x 108 & 86 x 82 cm
SKU: 3005170746.
Category: Tapijt.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #746
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #86

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 291 x 201 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 225 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #476

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt

    Un tapis d’Orient en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 101 x 166 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #716
    Meshkin

    Perzische wollen loper. Handgeknoopt.

    Un couloir persan en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 347 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #276
    Kirman Lavar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #466

    Een klein zijden karpetje.

    Une petite carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 84 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #496
    Gabbeh

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 176 x 240 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #76

    een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.

    Une carpette en soie et laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 188 x 121 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #426

    Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.

    Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 211 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316
    Sarouck

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 367 x 271 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #706
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 344 x 255 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #526

    Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 266 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #726
    Karachi Jaidar

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 157 x 92 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #306
    Kirman

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 302 x 165 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #436
    Mori

    Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.

    Un couloir en laine. Fait main. Signé.
    No longer available
    Dim. 200 x 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #486

    Een klein karpetje van zijde.

    Une petite carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 88 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes, waaronder een Mori Bochara.

    Un lot de trois carpettes d’Orient nouées main dont un Mori Bochara.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 & 125 x 70 & 120 x 82 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #756

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.

    Deux carpettes d’Orient. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 187 x 100 & 180 x 105 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #122
    Marthe Baudez
    Period: 1907-2009

    “Vlaams landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine letsels. Leerlinge van Frans Courtens.

    “Paysage Flamand”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts. Elève de Frans Courtens.
    No longer available
    Dim. 114 x 134 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #463

    Een Chinees porseleinen vaasje gedecoreerd met figuren gemonteerd als lamp.

    Un vase en porcelaine chinoise montée en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #142
    Van den Broeck Dries
    Period: 1923 - 1995

    Een paar dorpszichten op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1978 & 1973.

    Deux vues de village sur papier. Signées et datées 1978 & 1973.
    No longer available
    Dim. 21 x 14 & 21 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #570

    Een schemerlampje gemonteerd op een cloisonné vaas met messingen voet. Chinees werk, eerste helft XXe eeuw.

    Petit lampadaire monté sur un vase en cloisonné à piétement en laiton. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm (met kap)
    Estimate: € 80 / 100
  • #587

    Een driedelig klokstel van bruingepatineerd zamak, versierd met de voorstellingen van ‘Les Chevaux de Marly’ naar Coustou.

    Garniture de cheminée trois pièces en régule brun patiné, décoration représentant ‘Les chevaux de Marly’ de Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #774
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #700

    Een rechthoekige spiegel in houten lijst, versierd met sober inlegwerk.

    Un miroir rectangulaire avec cadre en bois, sobrement incrusté.
    No longer available
    Dim. 78 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #553

    Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.

    Un vase balustre chinois en porcelaine polychrome, décor doré de fleurs et de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #211

    Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.

    Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.
    No longer available
    Dim. h: 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #722

    Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.

    Deux couples en porcelaine bruxelloise.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #759
    Bergen

    Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.

    Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #605

    Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit een zitbank, twee armstoelen en vier stoelen.

    Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More