Similar lots by type
-
#616
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis en laine afghan noué à la main.No longer availableDim. 190 cm x 108 cmEstimate: € 55/75 -
#366Feraghan
Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 145 x 69 cmEstimate: € 40/60 -
#476
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan noué à la main.No longer availableDim. 244 cm x 168 cmEstimate: € 120/200 -
#586
Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.
Un tapis hamadan persan noué à la main.No longer availableDim. 300 x 102 cmEstimate: € 80/120 -
#646
Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes. Eén met slijtage.
Deux tapis en laine turque noués à la main. Une avec usure.No longer availableDim. 182 x 102 & 154 x 87 cmEstimate: € 40/50 -
#686
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#526
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 125 x 195 cmEstimate: € 50/70 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 270 x 360 cmEstimate: € 200/250 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 223 x 138 cmEstimate: € 80/120 -
#174The Franklin Mint
“ Jardin d’amour”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1987.
"Jardin d'amour". Un tapis mural signé Marc Waymel. Daté de 1987.No longer availableDim. 91 cm x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#164The Franklin Mint
“Le Roman de la rose”. Een wandtapijt in renaissance stijl van Anne Aknin. Met houten sierstang voor bevestiging. Gedateerd 1985.
"Le Roman de la Rose". Une tapisserie de style renaissance par Anne Aknin. Avec tige décorative en bois pour la fixation. Daté de 1985.No longer availableDim. 117 cm x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#169The Franklin Mint
“The royal hunt”. Een wandtapijt van Marc Waymel. Gedateerd 1984.
"La chasse royale". Une tapisserie de Marc Waymel. Daté de 1984.No longer availableDim. 90 cm x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#512
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 335 x 247 cmEstimate: € 200/300 -
#516
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 375 x 275 cmEstimate: € 250/350 -
#386
Een Zuid-Amerikaans wollen wandkleedje.
Une tapisserie en laine d'Amérique du Sud.No longer availableDim. 116 x 74 cmEstimate: € 35/45 -
#406
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 218 x 119 cmEstimate: € 35/45 -
#416
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 120 x 200 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#224St. Martin
“Koeien in een weide” & “Ezeltje”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eerste met kleine perforatie.
« Vaches dans un pré » et « Âne ». Une paire de peintures, huile sur toile. Tous deux signées. La première avec une petite perforation.No longer availableDim. 60 cm x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#154
Een paar gegoten en zwartgepatineerde classicistische wandreliëfs.
Une paire de reliefs muraux classiques coulés et patinés noirs.No longer availableDim. 53 x 31 cmEstimate: € 200/240 -
#14Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Trap Brouwershuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 68/100 buiten de plaat.
"Escaliers Brouwershuis - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 68/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#58
Een achthoekig verzilverd metalen koffie- en theestel met houten handvatten. Vijfdelig op dienblad. Een handvat van het dienblad gebroken.
Service à café et à thé octogonal en métal argenté avec anses en bois noirci. Cinq pièces sur plateau. Une anse du plateau cassée.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#673
Een zamakken lampenvoetje in de vorm van een engeltje. Zonder kapjes.
Un pied de lampe en alliage de zinc en forme d'ange. Sans abat-jour.No longer availableDim. H: 45cmEstimate: € 40/60 -
#467
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 160/180 -
#519
“Hinde”. Art deco beeld van koper met marmeren voetstuk.
Biche. Statue Art Déco en cuivre avec socle en marbre.No longer availableDim. L. 50 cmEstimate: € 80/100 -
#369
Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.
Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/60 -
#306
Een armstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk. Met bijpassend voetbankje aan toegevoegd (linten voetbankje te vervangen).
Fauteuil de style Régence, tapissé de broderies. Avec repose-pieds assorti ajouté (repose-pieds: ruban à remplacer).No longer availableDim. h: 110 cm en 43 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#676
Een notenhouten meubeltje met twee lades, opklapbare zijvleugeltjes op gedraaide poten. Een van de zijvleugels klapt niet open.
Meuble en noyer à deux tiroirs, battants latéraux rabattables sur pieds tournés. Une des ailes latérales ne s'ouvre pas.No longer availableDim. 77 cm x 58 cm x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#420
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 300/400 -
#419
Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.
Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 17cm e.a.Estimate: € 50/80