Similar lots by type
-
#716Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 216 x 159 cmEstimate: € 60 / 80 -
#706Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 540 x 84 cmEstimate: € 200 / 240 -
#566MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80 / 100 -
#486Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 204 x 204 cmEstimate: € 160 / 220 -
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 164 x 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 169 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Petite carpette en tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 110 x 78 & 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300 / 500 -
#496Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#436Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
Carpette chinoise en laine avec décor d’un paysage. Noué main.No longer availableDim. 155 x 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#660Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Tapis Caucaze en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 206 cmEstimate: € 180 / 240 -
#616HereEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 283 x 198 cmEstimate: € 100 / 120 -
#746Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légères usures.No longer availableDim. 237 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 263 x 189 cmEstimate: € 40 / 60 -
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 250 x 157 cmEstimate: € 40 / 50 -
#490Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis moderne en laine. Noué main.No longer availableDim. 351 x 254 cmEstimate: € 120 / 200 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 310 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#696Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
Tapis Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 237 x 176 cmEstimate: € 40 / 50 -
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis persan en laine. Noué main. Signé.No longer availableDim. 340 x 244 cmEstimate: € 200 / 300 -
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 287 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
Tapis persan en laine à 77 carreaux. Noué main.No longer availableDim. 310 x 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
Carpette d’Orient en laine à motif géométrique. Nouée main.No longer availableDim. 284 x 149 cmEstimate: € 80 / 100 -
#726Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 75 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#697Een Portugese scheepsbarometer in messingen kast. Het kwikrecipiënt in aparte houten kist.
Baromètre de bateau portugais dans une caisse en laiton. Le récipient à mercure dans une caisse en bois séparée.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#743Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#506“Centraal-Vietnamese godin”. Een wit marmeren beeld.
“Déesse du Viêt Nam Central”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 500 / 600 -
#602Een schedel van een edelhertenbok. Schotland, 1990.
Trophée de chasse d’un faon, avec crâne. Ecosse, 1990.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 150 / 250 -
#441Een geisha van meerkleurig Japans porselein. Jaren ‘30.
Geisha en porcelaine polychrome du Japon. Années 30.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#661Een ronde schotel van polychroom Chinees porselein met decor van kostbaarheden. Einde XIXde eeuw.
Plat rond en porcelaine de Chine polychrome à décor d’objets précieux. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#404Bailleux (?)“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#218“Vrouw met ree”. Een art deco groep van zamak op sokkel van zwart marmer en onyx.
“Femme et chevreuil”. Groupe art déco en régule sur socle en marbre noir et onyx.No longer availableDim. 35 x 76 cmEstimate: € 150 / 200 -
#456Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de valet avec cadre doré.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Fr. Van Biesbroeck“Sint Alphonsus Rodriguez (1532 - 1617)”. Een levensgroot beeld van polychroom gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw. Gesigneerd op het voetstuk.
“Saint Alphonse Rodriguez (1532-1617)”. Statue de taille nature en bois sculpté et polychromé. XIXe siècle. Signée sur la base.No longer availableDim. h: 173 cmEstimate: € 1200 / 2000 -
#732Jérôme MeesPeriod: 1866 - 1941“Arabier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arabe”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 25 x 31,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#367Val St. LambertEen schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100 / 160

