#616Here
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#736
Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
#746
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#686
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
#406
Een handgeknoopt wollen karpet.
#656Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met geometrisch motief.
#516Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#706
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#426
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
#726
#716
#490
Een modern handgeknoopt wollen tapijt.
#646
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
#486
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#696
Een handgeknoopte Turkse wollen Kelim.
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#476
#566Mori
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80/100
#296
Een klein eikenhouten ladenkastje met vier laden.
#526
“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
#763Murano
Een kommetje van amberkleurig glas met twee groene vogeltjes op de rand.
#309
“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
#229
Vergulde barokke nis van gebeeldhouwd hout en gips. Bovenaan versierd met rocailles en een engelenkop (XVIIIde eeuw). We voegen er een beeld van een geestelijke met een kazuifel (een hand ontbreekt) van hout en gips (XIXde eeuw, H. 54 cm).
Niche dorée baroque en bois sculpté et plâtre. Le dessus décoré d rocailles et d’une tête d’ange (XVIIIe siècle). Nous ajoutons une sculpture d’un religieux au chasuble (une main manque) en bois et plâtre (XIXe siècle, H. 54 cm).No longer availableDim. H. 128 cmEstimate: € 1200/188 -
#753
Twee geslepen kristallen geurflacons, waarbij de grootste tijdperk Empire.
#247Delvaux
Een handtas in tweekleurig toile de cuir. Met originele stofhoes.
Sac à main en toile de cuir bicolore. Dans sac de protection d’origine.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#272Johan Hendrik WijtkampPeriod: 1834-1915
“Panoramisch zeegezicht met vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Rotterdam 1888.
“Marine panoramique aux voiliers de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée Rotterdam 1888.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#473
Een gelobde schotel van Japans porselein met een roestrood decor van bloemen.
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.
#651
Coupe décorative sur colonne en albâtre sculpté décorée de cygnes et de vignes.No longer availableDim. h: 101 + 44 cmEstimate: € 300/500 -
#481
“Pijprokend personage”. Een antiek Afrikaans bronzen beeldje.
“Fumeur de pipe”. Statuette ancienne en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120