Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.

Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.

Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.
Dim. 167 x 98 & 177 x 102 cm
SKU: 2610210558.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #558
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #506
    Indo-Meshed

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 256 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #538

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 400 x 203 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #646

    Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.

    Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 78 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Een Pakistaans wollen Morikarpet.

    Une carpette Mori en laine.
    No longer available
    Dim. 294 x 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 347 x 251 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #616

    Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.

    Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.
    No longer available
    Dim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #696
    Turkman

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.

    Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 135 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #541

    Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.

    Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 201 x 100; 190 x 99 & 194 x 107 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #626

    Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.

    Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.
    No longer available
    Dim. 147 x 87 & 140 x 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.

    Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 180 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #486
    Kayseri

    Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.

    Un tapis turc noué à la main, soie sur soie.
    No longer available
    Dim. 173 x 109 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #578

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 125
    Estimate: € 25 / 35
  • #636

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 156 x 98 & 70 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #596

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 143 x 100 & 151 x 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 308 x 192 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #676
    Hosinabadh

    Een handgeknoopt Perzische wollen loper.

    Un couloir persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 275 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 198 x 113 & 168 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 359 x 251 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #533
    Kashmir

    Een handgeknoopt kleedje van zijde.

    Une robe en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 203 x 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #528

    Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 257 x 128 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #526
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 245 x 340 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #142
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Portret uit de reeks La Crapule”. Lithografie. Genummerd 15/25 en gesigneerd buiten de plaat.

    Portrait de la série La Crapule. Lithographie. Numérotée 15/25 et signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #350

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een rode kleursteen.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre de couleur rouge.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #435
    Paul Van Ostaijen

    Drie boeken. “Verzamelde Gedichten”. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, derde druk 1987. “Spiegel van uw Eenzaamheid”. Ed. Davidsfonds, Leuven, eerste druk 1988. Evenals Etienne Schoonhoven, “Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique”. Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.

    Trois livres. Collected Poems. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, troisième édition 1987. Mirror of your Solitude. Ed. Davidsfonds, Leuven, première édition 1988. Ainsi que Etienne Schoonhoven , « Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique ». Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #127

    Een houten schouwpendule met gedraaide stijlen.

    Une pendule de cheminée en bois à montants torsadés.
    No longer available
    Dim. 54 x 36 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94
    Perton

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    Gevarieerd lot: Album “De Beukelaer, Sneeuwwitje’s Album 100 Chromos”. Album Bidprentjes Ed. Van Rossum, Utrecht. Map Prentkaarten, doodsprentjes e.d. Map Liebigchromo’s e.a. Art nouveau album Fantasiepostkaarten, bidprentjes e.d.

    Lot varié: Album De Beukelaer, Blanche Neige, album 100 chromos. Album images de prière Ed. Van Rossum, Utrecht. Farde aux cartes postales, images obituaires etc. Farde aux chromos Liebig e.a. Album aux cartes postales de fantaisie, images de prière etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #267

    Een antieke infanteriesabel.

    Un sabre d'infanterie antique.
    No longer available
    Dim. l: 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #430
    Jurjen Fontein
    Period: °1949

    “Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 68 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #422
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “La Cour, rue du Faucon”. Ets. Genummerd 37/150 en gesigneerd buiten de plaat.

    La Cour, rue du Faucon. Eau-forte. Numérotée 37/150 et signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482

    “Winters hoevelandschap nabij Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.

    Vue d'une ferme d'hiver près de Paris. Huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #305

    Een 18 K wit en geel en gouden ring bezet met rode steen.

    Une bague blanche et jaune et or 18 carats sertie d'une pierre rouge.
    No longer available
    Dim. 5,35 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #479

    “Kabuki-acteurs”. Twee Japanse houtsneden. Ingekleurd. Enige slijtage.

    Acteurs Kabuki. Deux gravures sur bois japonaises. Colorisées. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More