Similar lots by type
-
#596
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 143 x 100 & 151 x 92 cmEstimate: € 40/60 -
#528
Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 257 x 128 cmEstimate: € 60/80 -
#563
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Une carpette Mori en laine.No longer availableDim. 294 x 185 cmEstimate: € 80/120 -
#526Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 340 cmEstimate: € 180/240 -
#523
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 308 x 192 cmEstimate: € 80/100 -
#568
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 180 x 45 cmEstimate: € 30/50 -
#566
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 251 cmEstimate: € 120/200 -
#533Kashmir
Een handgeknoopt kleedje van zijde.
Une robe en soie nouée à la main.No longer availableDim. 203 x 125 cmEstimate: € 60/100 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 30/50 -
#486Kayseri
Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.
Un tapis turc noué à la main, soie sur soie.No longer availableDim. 173 x 109 cmEstimate: € 200/300 -
#616
Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.
Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.No longer availableDim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#696Turkman
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.No longer availableDim. 135 x 72 cmEstimate: € 120/200 -
#556
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250/300 -
#676Hosinabadh
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 275 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 126 cmEstimate: € 40/60 -
#548
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 198 x 113 & 168 x 109 cmEstimate: € 40/60 -
#626
Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.No longer availableDim. 147 x 87 & 140 x 92 cmEstimate: € 40/60 -
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 60/80 -
#578
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 210 x 125Estimate: € 25/35 -
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#506Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 256 x 198 cmEstimate: € 100/150 -
#538
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 400 x 203 cmEstimate: € 80/120 -
#541
Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.No longer availableDim. 201 x 100; 190 x 99 & 194 x 107 cmEstimate: € 60/100 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 350 x 240 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#91
Een paar windhonden van meerkleurig majolica. Italiaans werk, één gerestaureerd aan de kop.
Une paire de lévriers en majolique multicolore. Travail italien dont un restauré sur la tête.No longer availableDim. 70 x 28 cmEstimate: € 60/100 -
#25
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een licht blauwe steen.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct. et d'une pierre bleu clair.No longer availableDim. 8,95 gEstimate: € 300/350 -
#67
Een messingen voetstoofje, door de eigenares gemerkt ‘Marie Louise De Cramer 1840’ Oorsporng: Begijnhof Lier.
Un chauffe-pieds en laiton, marqué 'Marie Louise De Cramer 1840' par le propriétaire. Origine : Begijnhof Lier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/150 -
#348Val Saint Lambert
Twee verschillende geslepen kristallen asbakken. beide gemerkt. Zeer kleine gebruikssporen.
Deux cendriers en cristal taillé différents. Tous deux marqués. Très légères traces d'usure.No longer availableDim. Ø: 12 & 13 cmEstimate: € 35/45 -
#408
Een paard van koper op marmeren voet.
Un cheval en cuivre sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100/120 -
#611
Een marmeren klokstel stijl Art Deco.
Une horloge en marbre de style Art déco.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 25/35 -
#101A. Thornburn
Een adelaar van donker gepatineerd brons op zwart stenen sokkel.
Un aigle en bronze patiné foncé sur un socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300/400 -
#284Victoria Naï(?)
“Portret van ABBA-zangeres Agnetha”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd Parijs ‘77.
Portrait de la chanteuse d’ABBA, Agnetha. Pastel sur papier. Signé et daté Paris '77.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 35/40 -
#364Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“De Zielmens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“The Soul Man”. Huile sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 49 x49 cmEstimate: € 100/150 -
#114Jan Van Looy
“Stilleven met eenden.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux canards. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 87 cmEstimate: € 300/400 -
#358Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Geconserveerde liefde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2013.
Amour préservé. Huile sur toile. Signée et datée 2013.No longer availableDim. 57 x 66 cmEstimate: € 250/350 -
#529
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage des polders. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 100/150