#126HamadanWollen loper. Handgeknoopt.
#66Een handgeknoopte wollen loper.
#296Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#196Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
#96Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#656GoumEen handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
#316Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#366BelouchEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#256Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.
#824Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Liebig ChromosEen volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300 / 400
#161F. Hofinger, BruxellesEen oude klarinet.
Clarinette ancienne.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#408Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Booms glas.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#697Dinky Toys“Maserati 2000 Sport”. Een miniatuurauto. No. 22A.
#639“Décoration de la Place des Palais” en 4 andere. Claessens del. et lith. Imp. Simoneau & Toovey. Ed. Géruzet, Brussel. Déposé le 15 Sept. 1856. Ter gelegenheid van het 25 jarig jubileum van Leopold I. Twee grote en drie kleinere exemplaren.
“Décoration de la Place des Palais” et 4 autres. Claessens del. et lith. Imp. Simoneau & Toovey. Ed. Géruzet, Bruxelles. Déposé le 15 Sept. 1856. A l’occasion du 25e jubilé de Léopold I. Deux grands exemplaires et trois plus petits.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#573Gesculpteerde slagtand versierd met een rij olifantjes. Klein letsel.
#441Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
#485Tag HeuerEen roestvrij stalen automatische herenhorloge met lederen band.
#319Roger Hebbelinck“Torrero”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 63/350.
#699“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#511Lot stripverhalen. Merho. Kiekeboe nrs. 5, 14, 18, 25, 26, 32, 34, 41, 46, 50 (jaren 90). Marc Sleen. Nero. “Het Vredesoffensief van Nero” (kaft gelost, 1958), “Het Zeespook” (erg gelezen, 1962), “De Driedubbel Gestreepte” (slechte rug, 1e druk, 1963), “De Krabbekokers” (redelijk, 1e druk, 1964), “Het Rattenkasteel” (slechte staat, 1957). Bosschaert-Legendre. Sam. “Metaal, Kei Tof!” (goed, 1994). Roba. “60 gags van Bollie en Billie” (redelijk, 1964). En 17 andere.
Lot de bandes dessinées. Merho. Kiekeboe n°. 5, 14, 18, 25, 26, 32, 34, 41, 46, 50 (années 90). Marc Sleen. Nero. “Het Vredesoffensief van Nero” (couverture détaché, 1958), “Het Zeespook” (très usé, 1962), “De Driedubbel Gestreepte” (mauvais dos, 1e éd., 1963), “De Krabbekokers” (acceptable, 1e éd., 1964), “Het Rattenkasteel” (mauvais état, 1957). Bosschaert-Legendre. Sam. “Metaal, Kei Tof!” (bon, 1994). Roba. “60 gags van Bollie en Billie” (acceptable, 1964). Et 17 autres.(..)No longer availableEstimate: € 40 / 60