Other lots in this auction
-
#386
Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.
Une petite chaise de piano en bois laqué noir style Louis XVI avec assise tournante, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. Ø 40 cm h: 52 cmEstimate: € 50/70 -
#341
Een grote koperen staande lamp.
Un grand lampadaire en cuivre.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 100/120 -
#366
Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40/50 -
#686
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
Un tapis Kazak en laine noué main.No longer availableDim. 302 x 208 cmEstimate: € 80/100 -
#629
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220 -
#298
Een antieke metalen kinderweegschaal. Frans werk.
Une balance pour enfants ancien en métal. Travail français.No longer availableDim. b: 56 cmEstimate: € 50/80 -
#415
Een sigarettenhouder en een aansteker in de vorm van een kleine en een grote wereldbol van messing.
Un porte-cigarettes et un briquet en forme de globe en laiton.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 55/65 -
#514
“Bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Ropele.
”Jeune fille et fleurs”. Huile sur toile . Porte la signature: Ropele.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#159J. Vincken
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#293
Kruikje van Hongaars aardewerk. Met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt Fischer J. Budapest.
Une cruche en faïence de Hongrie, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 30/50 -
#77
Een lot oude Nederlandstalige comics: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.
Un lot de comics anciens en Néerlandais: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.No longer availableEstimate: € 55/80 -
#567
“Man met hamer”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor met vergulde details. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et son marteau”. Okimono en ivoire sculptée et détails dorés. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 300/360