Other lots in this auction
-
#426
Een salontafeltje van gefineerd hout in Régencestijl, versierd met bloemenmarquetterie.
Une table de salon en bois de placage style régence à la décoration de marqueterie fleurie.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#449Gabriël
“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
”Petit pont”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#479Henri RoidotPeriod: 1877 - 1960
“Hoevezicht in de lente”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière au printemps”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#308
Een paar wandlampen van messing met schelpvormige kapjes van gesatineerd glas.
Une paire de lampes murales en laiton à abat-jour en verre satiné en forme de coquillages.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#657
Een Chinees houten tafelschermpje, versierd met een plaquette van fijn gesculpteerd schildpadhoorn met vogels in het decor.
Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#717
Pillendoosje van ivoor en koper. Met een erotische voorstelling. Chinees werk.
Une boîte à pilules en ivoire et cuivre. Représentation érotique. Travail chinois.No longer availableDim. L. 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#279Kardonas Ikonen
“Christus Pantocrator”; De Heilige drievuldigheid”; Moeder Gods van Vladimir” & “Moeder Gods van de Passie”. Een reeks van vier reproducties van iconen op Beiers porselein. Achteraan genummerd op 3000 exemplaren. 1994 & 1990.
”Christos Pantocrator”, “La Sainte Trinité”, “Mère de Dieu de Vladimir” et “Vierge de la Passion”. Une série de quatre reproductions d’icônes sur porcelaine de Bavière. Numérotées au dos sur 3000 exemplaires. 1994 & 1990.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44James Ensor
“Le lampiste”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”Le lampiste”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#595
“Twee acteurs”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Deux acteurs”. Un netsuke en ivoire sculptée . Porte une signature. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#307
Een Zweedse vaas van aardewerk, onderaan gemerkt. Jaren vijftig.
Un vase en faïence de Suède, marque sous la base. ‘50.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#578
“Man met perziken”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw. Met houten sokkeltje.
”Homme et pêches”. Okimono en ivoire finement sculptée. Premier quart du XXème siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 260 / 320