#711
Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
#47
Drie hanglampen en een kandelaar art deco.
Trois lampes à suspendre et un candélabre Art Déco.No longer availableDim. H: 22-72 cmEstimate: € 30/50 -
#217Frans De BeulPeriod: 1849-1919
“Herder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#268
Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Eerste Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Twee delen. In-4°, slijtage.
Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Première Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Deux volumes. In-4°, usures.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#415Pazuki London
#774René Mels
“Rouge et Noir.” Litho, gesigneerd buiten de plaat, E.A.
”Rouge et noir”. Litho, signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#523
“Milieu de table”. Chroom. In de geest van Alesi.
#15The Bridge
Een bruin lederen zakagenda.
#128
Een bronzen kandelaar met vijf lichtarmen in de vorm van bloemenranken.
#740
Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#312
#668
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.