Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee handtassen van bruine en grijze raffia.
Mali’Parmi

Twee handtassen van bruine en grijze raffia.

Deux sacs à main en raphia brun et gris.
SKU: 2210190075.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #75
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #44
    Joris Minne
    Period: 1897-1988

    “Vroeger en nu”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 1/45 buiten de plaat.

    ”Avant et maintenant”. Une gravure. Signée et numérotée 1/45 hors planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #112

    Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.

    Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.
    No longer available
    Dim. 79 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #181

    Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.

    Déesse Grecque. Une statue en bronze.
    No longer available
    Dim. H: 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #233
    Van der Heyden, Bruxelles

    Een apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een complete gewichtenset.

    Une balance de pharmacie. Avec un ensemble de poids complet. Sous verre.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #89
    Marcelle Novaretti

    “Marina da Napoli. Zeilboten in de baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Marine de Naples. Voiliers”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #654

    Een houten schildersezel.

    Chevalet en bois.
    No longer available
    Dim. h: 280 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #76

    Een paar gebeeldhouwd notenhouten armstoelen, bekleed met tapisserie.

    Paire de fauteuils en noyer sculpté recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Dim. H: 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #499

    “Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.

    ”Paysage et montagnes”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #751

    Een porseleinen vaas met een powderblue glazuur.

    Vase en porcelaine dite bleue poudrée.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #438

    Een grote en zes kleine schalen van blauw glas met handgeschilderde witte decors.

    Un grand et six petits plats en verre bleu, décor blanc peint à la main.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #254
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    “Erotische scène”. Een deels ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 9/100 buiten de plaat.

    “Scène érotique”. Eau-forte partiellement colorée. Signée et numérotée 9/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #752

    Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.

    Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.
    No longer available
    Dim. 80 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More