Other lots by Peru Ilaria
-
#600Peru Ilaria
Een halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier et bracelet assorti en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 249,36 gEstimate: € 250/350 -
#610Peru Ilaria
Een slavenarmband van 925 ‰ zilver versierd met vissen, in originele doos.
Bracelet d’esclave en argent 925‰ décoré de poissons. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85,85 gEstimate: € 100/150 -
#575Peru Ilaria
Een slavenarmband van 925 ‰ zilver in originele doos.
Bracelet d’esclave en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 64,53 gEstimate: € 80/150 -
#625Peru Ilaria
Twee hangers en een ring van 925 ‰ zilver in originele dozen en met zwarte geweven koorden.
Deux pendentifs et une bague en argent 925‰ dans les boîtes d’origines et avec des cordes noires.No longer availableDim. 78 gEstimate: € 80/150 -
#615Peru Ilaria
Een fluwelen en zilveren ketting met hangers van 925 ‰ zilver en jasper.
Chaîne en velours et argent aux pendentifs en argent 925‰ et jaspe.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#720Peru Ilaria
Een zwarte geweven koord met hangers in de vorm van bollen van 925 ‰ zilver in originele doos.
Corde tissée aux pendentifs en forme de boules d’argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 56,50 gEstimate: € 80/150 -
#570Peru Ilaria
Twee hangers en een paar oorbellen van 925 ‰ zilver in originele dozen, één met zwarte geweven koord.
Deux pendentifs et une paire de boucles d’oreilles en argent 925‰ dans les boîtes d’origine, un exemplaires à corde noire.No longer availableDim. 78 gEstimate: € 80/150 -
#645Peru Ilaria
Een armband van 925 ‰ zilver in de vorm van salamanders.
Bracelet en argent 925‰ en forme de salamandres.No longer availableDim. 41,72 gEstimate: € 60/100 -
#705Peru Ilaria
Een hanger in de vorm van een sleutel met zwarte koorden en een speld van 925 ‰ zilver in originele doos.
Pendentif en forme de clé aux cordes noires et une épingle en argent 925‰ dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 45,90 gEstimate: € 80/150 -
#710Peru Ilaria
“Resorte locura”. Een halsketting van 925 ‰ zilver in originele doos.
“Resorte Iocura”. Collier en argent 925‰ dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 102 gEstimate: € 80/150
Similar lots by type
-
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#320Silver Cross
Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#404
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#775
Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#95
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#260
Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350/500 -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#796
Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#190
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#111
Een ramsschedel.
Crâne de bélier.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#301
Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver met makersmerk ‘FC’ voor Frank Cobb & Co, Sheffield 1923.
Paire de candélabres anglais en argent. Orfèvre FC.No longer availableDim. 308,65 g - H. 18 cmEstimate: € 150/200 -
#668
Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Petit vase cloche en porcelaine de couleur céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 150/180 -
#314
“Apen”. Een lithografie”. Gemonogrammeerd B.S.
“Singes”. Lithographie. Monogrammée B.S.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#274Karl MummertPeriod: 1879 - 1964
“Pijproker in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#781
Een grote partij strips met o.a. Jommeke, Suske & Wiske, Asterix enz.
Un grand lot de bandes dessinées dont Jommeke, Suske en Wiske, Asterix etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#452Karel Van Lerberghe
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#648
Een vierkante inktpot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van paarden en vissen en onderaan met Chinese tekens. Naar voorbeeld uit de Mingperiode.
Encrier carré en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chevaux et de poissons, marque sous la base. D’après les exemples de la période Ming.No longer availableDim. 11 x 11 x 5 cmEstimate: € 160/180 -
#602
Een vierdeurscredenza van gebeeldhouwd eikenhout met drie laden onderaan.
Crédence à quatre portes en chêne sculpté, le bas ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#306
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 210 x 134 & 187 x 148 cmEstimate: € 40/50 -
#168
Een siervaas van meerkleurig porselein met een decor van Romeinse figuren op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en porcelaine polychrome à décor de personnages classiques sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#365
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewik-XVI-stijl, bekleed met roze fluweel.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc de style Louis XVI recouvert de velours rose.No longer availableEstimate: € 120/200