Other lots in this auction
-
#457
Een vierdelig kaststel van Chinees porselein, bestaande uit twee dekselvazen en twee cilindervazen, versierd met een blauw op wit decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Schade aan de kraag van één van de dekselvazen.
Garniture en quatre pièces en porcelaine de Chine, composée de deux vases à couvercles et de deux vases cylindres, ornée d'un décor bleu sur blanc de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas. Détérioration de la collerette d'un des vases à couvercle.No longer availableDim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 250/350 -
#664
Vijf schaalmodellen van zeilboten.
Cinq maquettes de bateaux à voile.No longer availableDim. 53 x 32 cm - 30 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#268
Een reeks van vier XVIIe eeuwse tegels van gepolychromeerd aardewerk.
Suite de quatre carreaux en faïence polychrome du XVIIe siècle.No longer availableDim. 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 120/140 -
#94
“Landschap”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Pas clairement signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#670
Een hallamp met kap van glas in lood met bloemendecor. Bijgevoegd een tweede kap.
Une lampe d'entrée avec un abat-jour en vitrail à décor floral. Attaché un deuxième capot.No longer availableDim. H:24&24cmEstimate: € 80/120 -
#567
Twee verschillende art nouveau vaasjes van aardewerk.
Deux vases différents en poterie Art Nouveau.No longer availableDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 35/45 -
#186
Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
Une commode à trois tiroirs avec marqueterie. Style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 85 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#492François BlommaertsPeriod: °1955
“De Godin van de vruchtbaarheid”. Een wandtapijt.
”La déesse de la fertilité”. Un tapis mural.No longer availableDim. 280 x 150 cmEstimate: € 400/600 -
#605
Een gesculpteerde houten beer. Zwarte woud.
Un ours en bois sculpté. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#452
“Hertenjacht met twee dienaars”. Gouache op papier. Met Arabische teksten.
Chasse au cerf avec deux serviteurs. Gouache sur papier. Avec textes arabes.No longer availableDim. 26,5 x 13 cmEstimate: € 150/200 -
#405G. Nayner à Faucogney
Een comtoiseklok, versierd met gedreven messingen bloemendecor rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger, gewichten en stoeltje.
Une pendule comtoise, ornée d'un décor floral en laiton martelé autour du cadran en émail. Avec manivelle, poids et siège.No longer availableDim. H:140cmEstimate: € 50/100 -
#436
Drie handgeknoopte tapijten.
Trois tapis noués à la main.No longer availableDim. 145x92cm188x128cm294x194cmEstimate: € 35/45