Other lots in this auction
-
#224
“Salomé en Johannes de Doper”. Olieverf op koper. Einde zeventiende eeuw.
”Salomé et Jean le Baptiste”; Huile sur cuivre. Fin XVIIième siècle.No longer availableDim. 20,5 x 13,5 cmEstimate: € 200/300 -
#494Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875
“Koppel aan een tafel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple à table”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 300/500 -
#748Goebel
Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatre statues en porcelaine polychrome de la série de M.I.Hummel. Marque sur la base.No longer availableDim. h: 7,5 - 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#188Constantin Meunier
“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350/550 -
#73
Een fruitschaal van zilver. Gemerkt Elandt.
Un plat à fruits en argent. Porte la marque : Elandt.No longer availableDim. 254,54 g Ø 25 cmEstimate: € 60/100 -
#661
Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#537
Een bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Encensoir en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 90/110 -
#735
Een lot van tien boeken met verschillende thema’s:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam boek. - “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007. - “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad (..)
Un lot de dix livres au sujets divers:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam livre.- “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007.- “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad Antwerpen”. 1(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#35
Een lange halssnoer van tijgeroog met vergulde tussenstukken en slot.
Un long collier en oeil de tigre, à fermoir et entre-pièces en argent.No longer availableDim. l: 43 cm180Estimate: € 160/200 -
#690
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persan en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 201 x 147 cmEstimate: € 80/100 -
#538
Een flesvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Schilfer aan de rand.
Un petit vase bouteille en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de plantes. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#118Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Ingetogen vrouw”. Terra cotta gesigneerd.
”Femme réservée”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80/120