Other lots in this auction
-
#237Een vierdelig koffie- en theestel van wit metaal met houten handvatten. Gemerkt ‘A. Peeters’. Op dienblad.
Service à thé et café quatre pièces en métal blanc avec poignées en bois. Marqué 'A. Peter's. Sur plateau.No longer availableDim. h: 16 & 31 cmEstimate: € 100 / 140 -
#624Een paar handgeschilderde Thaise doeken.
Une paire de toiles thaïlandaises peintes à la main.No longer availableDim. 25 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#310ConnaughtEen verzilverd metalen milieu-de-table met twee uitneembare bloemenvaasjes en twee mandjes.
Un milieu de table en métal argenté avec deux vases à fleurs amovibles et deux paniers.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#372“Vrouw met hoed”. Een art-deco beeldje.
"Femme au chapeau". Une figurine art déco.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#282Armand ApolPeriod: 1879 - 1950“Glooiend landschap te Nukerke”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd buiten de plaat.
Paysage vallonné à Nukerke. Gravure en couleurs d'après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#694Een reeks van achttien ingekaderde prenten uit het Belgische “Journal des dames et des demoiselles”.
Une série de dix-huit estampes encadrées du "Journal des Dames et des Demoiselles" belge.No longer availableDim. 29 x 20 & 18 x 28 cmEstimate: € 90 / 120 -
#645Een houten Afrikaans masker. Mogelijk van Zaïre.
Un masque africain en bois. Probablement du Zaïre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181Een gepolychromeerd houten Madonna met kind. Met zilveren scepter en kroon. Onder stolp. Omstreeks 1800.
Vierge à l'enfant en bois polychrome. Avec sceptre et couronne en argent. Sous cloche. Vers 1800.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#132Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 99 cmEstimate: € 200 / 220 -
#150Damas, SwissEen art deco platina dameshorloge met lederen polsband bezet met diamantjes oude slijp met gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct. In werkende staat.
Une montre femme Art Déco en platine avec bracelet en cuir serti de diamants taille ancienne d'un poids total de +/- 0,60 ct En état de marche.No longer availableDim. l: 20 cm bruto: 13,95 gEstimate: € 400 / 500 -
#172Jerome & Company, Connecticut.Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.
Une horloge murale américaine en placage d'acajou avec un décor de fraises peint à la main derrière une vitre. Avec pendule et poids, sans clé.No longer availableDim. 65 x 39 cmEstimate: € 75 / 120

