Other lots in this auction
-
#636
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50/70 -
#370
Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.
Necklace with silver links set with marcassite.No longer availableDim. 73,75 gEstimate: € 100/150 -
#47
Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds:- “De Vlaamse wandtapijten van de...”- “De Gouden eeuw van Antwerpen”.- “Willem de Zwijger”- “P. P. Rubens”- “Albert van Dyck”- “Onze Bruegel”- “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)
A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#64Frans BoeyePeriod: 1888 - 1968
“Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Heathland.” Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 27,5 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#44
Een map met etsen, houtsneden, tekeningen van diverse kunstenaars, waaronder Jozef Cornelis, Gerard Gaudaen, Van Giel, Jules van Ael, Gustaaf De Bruyne, Guido Mariman, Frank-Ivo Van Damme, Julien Severin, Leon Lommaert enz. Vaak met als thema Uilenspiegel.
A folder with etchings, woodcuts, drawings by various artists, including Jozef Cornelis, Gaudaen, Van Giel, Jules van Ael, Gustaaf De Bruyne, Guido Mariman, Frank-Ivo Van Damme, Julien Severin, Leon Lommaert, etc. Often with the theme of Ulenspiegel .No longer availableEstimate: € 100/120 -
#408
Drie borden van Chinees porselein met een decor van een prieel in rood, blauw en goud naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw.
Three Chinese porcelain plates decorated with a gazebo in red, blue and gold after a Japanese example. XIXth century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60/80 -
#194
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
“Still life with fruit”. Oil paint on panel. Without signature. Early XIX century.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#123
Een paar verguld bronzen appliques met vijf lichtpunten en glaspasta rozetten als kapjes, twee hersteld aan de binnenrand. Begin 20ste eeuw.
A pair of gilt bronze appliques with five light points and glass paste rosettes as caps, two repaired on the inner edge. Early 20th century.No longer availableDim. h 95 cmEstimate: € 100/120 -
#56
Een lot van 6 mahoniehouten stoelen met gestoffeerde veerzitting. Naar een ontwerp van Serrurier-Bovy.
A lot of 6 mahogany chairs with upholstered spring seats. Design by Serrurier-Bovy.No longer availableDim. h83 x l43 x b44Estimate: € 200/300 -
#468
Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.
A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 200/250 -
#114René ClarotPeriod: 1882-1972
“Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180/220 -
#323Val Saint Lambert
Een mauve kristallen vide-poche. Gesigneerd onderaan.
A mauve crystal vide-poche. Signed at the bottom.No longer availableDim. Ø: 20 cmH: 6 cmEstimate: € 45/65