Other lots by Made in England
#473
#688
Paire de personnages dansant en terre cuite polychrome. Une main manque.No longer availableDim. h: 60 & 62 cmEstimate: € 200/240 -
#756Hereke
Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#59Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970
#657
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#789
Een Birmaans doek met een voorstelling van Boeddha op een vogel.
#368Val St. Lambert
Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#400Mandarina Duck
Een grijze pennenzak van textiel en leder.
#216
Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeurscredenza in Renaissancestijl.
Crédence à deux portes en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 175 x 160 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#732Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
“Adam en Eva”. Litho. Buiten de plaat gesigneerd en E.A.
#470
Bracelet en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 700/800 -
#47
Drie hanglampen en een kandelaar art deco.
Trois lampes à suspendre et un candélabre Art Déco.No longer availableDim. H: 22-72 cmEstimate: € 30/50