#10Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#734Een metalen lamp met bovenaan een bolle lens.
#578Een liggend hert van tin.
Cerf couché en étain.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 80 -
#146Allix à Cenilly-Notre-dameEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
#411Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
#630Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#339Een zeldzame gravure met afbeelding van de St. Bernardusabdij te Hemiksem. XVIIe eeuw. Bijgevoegd een tweede XVIIe eeuwse gravure van de St. Goedele-kathedraal te Brussel.
Gravure rare représentant l’Abbaye Saint-Bernard à Hemiksem. XVIIe siècle. Nous ajoutons une gravure du XVIIe siècle représentant Sainte-Gudule de Bruxelles.No longer availableDim. 25 x 45 - 35 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#174Frans Roofthooft“Stilleven met bloemen en een beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#104Gaspar Huybrechts“Sint Franciscus zegent de menigte” & “Ignatius van Loyola”. Twee gravures naar werken van Rubens.
“Saint-François béni le peuple” et “Ignace de Loyola”. Deux gravures d’après Rubens.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200 / 240