Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee houten koekoeksklokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelend jongetje. Eén gewichtje manco.

Twee houten koekoeksklokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelend jongetje. Eén gewichtje manco.

Deux coucous en bois, dont un à balancier en forme de jeune homme qui se balance. Un poids est manquant.
Dim. h: 17 & 25 cm
SKU: 2603190821.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #821
Estimate: € 10 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149
    L. Giraud

    “Conversatie op de boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Conversation à la ferme”. Huile sur toile. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #757

    Een oude contrabarometer. Engels werk.

    Un ancien baromètre ‘Contra’. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. 88 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #429
    J. Seghers

    Een reeks van vijf landschappen, inkt op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.

    Une série de cinq paysages, encre sur papier. Signés. +- 1900.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #603

    Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.

    Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 15 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #68
    Sèvres

    Een paar balustervormige dekselvazen van wit porselein, versierd met vergulde Napoleondecors en met messingen monturen. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle balustre en porcelaine blanche, décoration Napoléon et montures en laiton. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #81

    “Felix Timmermans”. Een plaasteren buste. Gesigneerd P. Brauwers.

    ”Felix Timmermans”. Un buste en plâtre. Signé P. Brauwers.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #773

    “Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Een kunstboek. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.

    ”Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Un livre d’Art. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #697

    Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.

    Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #474

    “Marine, Ibiza The Sea”.

    ”Marine, Ibiza The Sea”.
    No longer available
    Dim. 37 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #830

    Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.

    Une étagère en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. 40 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #523

    “Keizer”. Een antiek Chinees houten beeld met sporen van polychromie. Schade aan de handen.

    ”Empereur”. Une statue antique chinoise en bois, traces de polychromie. Dégâts aux mains.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #636

    Een commode met drie laden, versierd met Boullemarquetterie en verguld beslag en met een marmeren blad. Schade onderaan.

    Une commode à trois tiroirs, décoration de marqueterie Boulle, montures dorées et une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More