Other lots in this auction
-
#351Een buste van was op een houten sokkeltje. Achteraan gesigneerd.
Un buste en cire sur socle en bois. Signature au dos.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#99Georges Lequim“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée et datée 1947.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#843GuerinEen aardewerken vaas van ‘Le Journal et indépendance’ met een wielrenner in het decor
Un vase en faïence du ‘Journal et indépendance’, décor de coureur.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#560Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 75 x 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189Louis KoopmanPeriod: XIXde eeuw“Spes Patriae. Een optocht van verklede kinderen bij een theater Odéon, voorzien van een oranje en een Nederlandse vlag, als hoop van het vaderland”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
”Spes Patriae. Une parade d’enfants déguisés devant le théâtre Odéon avec un drapeau hollandais, espoir du patrimoine”. Huile sur panneau. Signé à droite en bas.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#440Een setje van twee zoutvaatjes met lepeltjes van porselein Limoges en een setje van vier glazen zoutstrooiertjes met zilveren monturen van Christofle. Beide in etui.
Une garniture de table à deux salières et cuillères en porcelaine de Limoges et une garniture de quatre salières saupoudroirs, montures en argent, Christofle. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20° / 30 -
#108Groot dienblad van verzilverd metaal. Met handvaten en versierd met engeltjes in reliëf op de rand. Gemerkt Mills.
Un grand plateau en métal argenté. Avec poignées décoration d’anges en relief sur le rebord. Marque Mills.No longer availableDim. 74,5 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#738Afrikaans Masker. Fuboli, Congo.
Un masque africain. Fuboli, Congo.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44712 diverse boeken Kunst e.a.
Douze livres d’Art, e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#402Jef Van Tuerenhout“Naakt”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nu”. Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#672Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.
”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#177Een oude glazen stolp op wit porseleinen voet. Eronder twee flessen van “Les Grappes Jaunes” van 1815
Une ancienne cloche en verre sur pied en porcelaine blanche. dessous deux bouteilles “les grappes Jaunes” de 1815.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 260 / 320

