Other lots in this auction
-
#888Een lot glazen, bestaande uit zes kelkglaasjes met gegraveerd decor, zes groene roemerglazen met geslepen kleurloze voet en vier geslepen groene glaasjes op voet.
Un lot de verres, dont six verres calices, décor gravé, six verres römer, pieds incolores taillés et quatre verres vert sur pied taillés.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#537Een Chinees sierstuk van gesculpteerd speksteen in de vorm van twee vaasjes met ertussen pioenen en een vogel.
Une pièce chinoise en pierre de lard sculpté en forme de deux vases et pivoines et oiseau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#346Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 113 x 113 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#5Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).
Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.No longer availableDim. bruto: 25,70 gEstimate: € 200 / 300 -
#226Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#643Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.
Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#148Een wandklok van gebeeldhouwd en zwartgelakt perenhout. Zwarte woud.
Une horloge murale en poirier sculpté et laqué noir. Forêt Noire.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Schepens“Landschap met kasteelruïne. Een pratende man en vrouw op de voorgrond bij een vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890. Schade.
”Paysage et ruine de château. Homme et femme en conversation devant un étang sur le plan avant”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#553Märklin 3000Een tenderlocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#776Mechanisch wandtapijt. Met certificaat.
Un tapis mural mécanique. Avec certificat.No longer availableDim. 295 x 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#638“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#757Een oude contrabarometer. Engels werk.
Un ancien baromètre ‘Contra’. Travail anglais.No longer availableDim. 88 x 13 cmEstimate: € 60 / 80

