Other lots in this auction
-
#194“Femme à la collerette”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herdoekt.
”Femme à la collerette”. Huile sur toile. +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#257Een bolle vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies en bloemen. Onderaan genummerd 1408.
Vase sphérique en faïence polychrome à décor de lys français et de fleurs en relief. Numéroté 1408 sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#634Stephan Gorus“Stierengevecht.” Gouache op papier. Gesigneerd.
”La corrida”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 212 x 117 cmEstimate: € 80 / 120 -
#780Een samovar van messing.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#568Een bronzen wierookbrander op drie pootjes. Onderaan gemerkt.
Un encensoir en bronze sur trois pieds.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#394Een mondgeblazen glazen schenkkan met glas, versierd met een bloemendecor. Omstreeks 1900.
Une verseuse en verre soufflé et un verre assorti, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#281Hornu.Een handboog voor het schieten op de staande wip. Omstreeks 1940. Opgebouwd in zes latten. We voegen er een koker met pijlen aan toe.
Un arc de tir pour papegai debout. +- 1940. Construction en six lattes. Nous ajoutons un étui à flèches avec flèches.No longer availableDim. l: 200 cmEstimate: € 50 / 80 -
#138Een lot Londens tafelgerei - waaronder een driedelige parfum set. Gemerkt.
Un lot d’objets de table, dont un ensemble à parfum en trois pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#759Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#182Johannes Pieter De FreyPeriod: 1770 - 1834“De dag des oordeels”. Inkt op papier. Een voorontwerp. Gesigneerd en gedateerd 1786.
”Le jour du jugement”. Encre sur papier. Un croquis. Signée et datée 1786.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 600 / 750 -
#543Een grote Japanse cloisonné schotel. Tijdperk Mei-ji.
Un grand plat japonais cloisonné. Epoque Mei-ji.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 160 / 180

