#98Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#727Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
”Mère Sainte et Christ”. Une icône ukrainienne à riza ajouré en laiton. Sous verre. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240
#588Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
#842Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.
#257Een paar bronzen kandelaars in de vorm van een bloem, gedragen door een olifant.
Une paire de candélabres sous forme de fleurs, portés par un éléphant.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#312Van Grinderbeek“Hoeve bij het water” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1922.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Signée et datée 1922.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#843Een kleine bronzen brûle-parfum. Japans werk.
#267Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
Un lot en chêne sculpté, comprenant une étagère à tête d’ange, une petite table et quelques ornements. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 100 / 120