#727Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
#98Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
”Mère Sainte et Christ”. Une icône ukrainienne à riza ajouré en laiton. Sous verre. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 240
#411Een lot varia, bestaande uit een oude Engelse houten schaaf met meetinstrument, een ijzeren deel van een poort of hekwerk, een messingen schoenlepel, een spoel van een spinnenwiel, een messingen pepermolen, een kruithoorn met tinnen en messingen monturen, een ijzeren kaarsensnuiter, een Engelse waterpas, een messingen pepermolen en een antieke aansteker met houten kolf en vuursteenslot.
Un lot d’objets divers, comprenant un rabot anglais en bois avec instrument de mesure, une partie d’un portail en fer, une cuillère à chaussures en laiton, une bobine d’un rouet, un poivrier en laiton, une corne à poudre à montures en laiton et étain, un éteignoir à bougies en fer, un niveau anglais, un poivrier en laiton et un briquet ancien à mécanisme à pierre à feu.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#463Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#666Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#164Paul Vankueken“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
#80Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie d’une améthyste taillée en briolette de ± 4,00 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 250 / 300 -
#315Een violet-en geelkleurige amethist van ± 9,72 ct.
Améthyste violette et jaune van ± 9,72 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 30 / 50