Similar lots by type
-
#170
Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.
Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 50 / 70 -
#62
Vier messingen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre candélabres en laiton dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#184J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#187Julien Severin
“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#70
“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto et charrette”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 20 / 25 -
#59
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit twee koppeltjes met kleine sierjardinières en een meisjesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs dont deux couples aux petites jardinières et un buste de fille.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#191
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 87 x 43 cmEstimate: € 140 / 200 -
#68
Een replica van een frenologische buste naar het model van Lorenzo Niles Fowler.
Réplique d’un buste phrenologique d’après un modèle de Lorenz Niles Fowler.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#194
Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 340 x 146 cmEstimate: € 100 / 160 -
#132
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.No longer availableOnline onlyDim. h:20 - 34 cmEstimate: € 20 / 30 -
#162
Een gevarieerd lot wijwatervaatjes en andere religieuze voorwerpen in diverse soorten en uitvoeringen.
Lot varié de bénitiers et autres objets religieux.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 60 / 90 -
#144
Vier paar slabestekken van verzilverd metaal en been, Waarvan twee met hoornen handvat.
Quatre couverts de salade en métal argenté et os. Deux aux manches en corne.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 20 / 25 -
#75
Een lot van drie wandelstokken met fantasiehandvatten, respectievelijk in de vorm van een adelaar, een paardenkop en een revolver.
Lot de trois cannes aux manches de fantaisie, respectivement en forme d’aigle, de tête de cheval et de revolver.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 90n 94 & 97 cmEstimate: € 40 / 50 -
#182René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 45 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#112
“Jonge vrouw met hondje”. Een groep van bruingepatineerd plaaster. We voegen er een marmeren sokkel aan toe.
“Jeune femme et son petit chien”. Groupe en plâtre à patine brune. Nous ajoutons un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. l: 39 cmEstimate: € 25 / 50 -
#115
Een lot diertjes, bestaande uit een hond van aardewerk, een aardewerken kandelaar in de vorm van een olifant, een metalen asbak met een olifantje en een Chinees bronzen paardje.
Lot d’animaux comprenant un chien en faïence, un candélabre en faïence en forme d’éléphant, un cendrier en métal avec un éléphant et un petit cheval chinois en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193
Drie kleine mechanische wandtapijten.
Trois tapisseries mécaniques.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 150 / 200 -
#114
Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.
Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#57
Een lot van vier verschillende kleine sierjardinières van monochroom wit biscuit, telkens versierd met figuurtjes. Twee met kleine randschilfertjes.
Lot de quatre jardinières en biscuit monochrome blanc décorées de personages. Deux aux petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 17 cmEstimate: € 10 / 15 -
#125Becker, Brussel
Een oude weegschaal van messing en hout.
Ancienne bascule en laiton et bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 30 -
#58
Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.
Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#181
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#127
Een lot van drie doosjes: Eén van hout met koperbeslag en een lotus van jade in het deksel, één van blik met een gedreven koperen deksel en één van bakeliet met een bloemendecor.
Lot de trois boîtes dont une en bois à décor en cuivre et une fleur de lotus en jade sur le couvercle, une en tôle à couvercle en cuivre repoussé et une en bakelite à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. b: 17, 22 & 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#87
“Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#118
“Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.
“Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#10
Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.
Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#169
Een groot ovaal en een kleiner rond dienblad van verzilverd rood koper met een reliëfdecor van bloemen en bladeren. We voegen er een witmetalen dienblad aan toe.
Grand plat ovale et plus petit plateau rond en cuivre argenté à décor en relief de fleurs et de feuilles. Nous ajoutons un plateau en métal blanc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 46 - 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121
Een lot van vijf verschillende kleine wandconsoles, waarvan drie van plaaster en twee van hout. Eéntje fraai gesculpteerd in de vorm van een engeltje.
Lot de cinq consoles dont trois en plâtre et deux en bois. Un exemplaire joliment sculpté en forme d’angelot.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaasje, twee kruikjes en drie vaasjes. Voornamelijk Delft.
Lot de faïence bleue et blanche dont une potiche, deux cruches et trois vases. Plupart Delft.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#102
Een milieu de table van glas op voet van verzilverd metaal. Omstreeks 1900. We voegen er een glazen stelletje voor peper, zout, olie, azijn en mosterd in verzilverde houder aan toe.
Milieu de table en verre sur base en métal argenté. Vers 1900. Nous ajoutons une garniture à condiments en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#27
“Snap het dan!”. Een beeld van composiet.
“Snap het dan!”. Groupe en composite.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 98 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32Boch La Louvière
Een kruik van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Cruche en faïence polychrome à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#71
Een lot van vier bronzen hondjes, waarbij één als onderdeel van een asbak en één als inktpot.
Lot de quatre petits chiens en bronze dont un faisant partie d’un cendrier et un comme encrier.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#147
“Edele dame en heer”. Twee plaquettes van brons in hoogreliëf. In ronde houten lijsten.
“Couple élégant”. Deux plaquettes en bronze en relief. Dans des cadres ronds en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2
Drie verschillende vaasjes van glaspasta, resp. in bruin, blauw en groen.
Trois vases en pâte de verre en brun, en bleu et en vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 20 cmEstimate: € 30 / 50