#411“The Third Book of 50 hit songs composed by John Lennon & Paul MacCartney”. Ed. Northern Songs Ltd 1970. Slijtage. We voegen er de vier kleurenfoto’s uit de Dubbele Witte (1968) aan toe.
Le troisième livre de 50 chansons à succès composées par John Lennon & Paul MacCartney . Ed. Northern Songs Ltd 1970. Usures. Nous ajoutons les photos en quatre couleurs du Double White (1968) .No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#601Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.
#331Een lot voorwerpen, bestaande uit een lederen ruiterhandschoen, zes brandmerken, twee verschillende kruithoorns, een dierenklem en een zweepje. In houten kistje. (zonder sleutel)
Lot d'objets, comprenant un gant de cavalier en cuir, six marques, deux cornes à poudre différentes, un clip animal et un fouet. Dans une boîte en bois. (Sans clé)No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#790Een plexiglazen console.
#336Een paar vierkante bijzettafeltjes met bergruimte onder een klapblad. Eén dichtgemaakt.
Quelques tables d'appoint carrées avec espace de rangement sous un battant. Une fermée.No longer availableDim. 48 x 53 & 44 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,42 ct.
#365Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en Ceylon 16 saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids de ± 1 ct. Et de 16 saphirs de Ceylan d'un poids de ± 8 ct.No longer availableDim. 14,70 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#377Een lot van zes beeldjes van meerkleurig biscuit in de vorm van personages in XVIIIe eeuwse klederdracht. Zonder merken.
#48Een lot houten voorwerpen, bestaande uit twee hoedenstaanders, drie gedraaide siervazen op voet, twee tijltjes en een spoel(?).
Lot d'objets en bois, composés de deux porte-chapeaux, de trois vases décoratifs tournés à pied, de deux tylers et d'une bobine (?).No longer availableEstimate: € 80 / 100