#214Een gebeeldhouwd houten paard.
#169Leo SteelPeriod: 1878-1938“Oud vrouwtje in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929. In oorspronkelijke lijst.
Vieille dame dans un intérieur . Huile sur panneau. Signée et datée 1929. Dans cadre d'origine.No longer availableDim. 75 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#514Een Boeddhistische tangka. Gouache op zijde.
#787Een gietijzeren kolenbak.
#758Twee verschillende handgemaakte glaspasta vaasjes.
#488ChristofleEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op ovale presentatiespiegel. Dekseltje van het melkkannetje manco. Gemerkt.
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#86Een wit- en goudgepatineerd violontafeltje.
#785Een lot van zes bolle witglazen hanglampen.
Une suite de six lampes suspendues convexes en verre blanc.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200 / 240