Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.

Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.

Deux krisses indonésiens, l'un avec un fourreau en bois et l'autre avec un fourreau en cuivre entraîné et (toujours) argenté.
Dim. l: 62 & 58 cm
SKU: 2306200311.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #311
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #60

    Een paar 18 karaats wit gouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en forme de coeur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 0,12 ct.
    No longer available
    Dim. 1,54 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #406

    Twee verschillende goudgepatineerde houten stoeltjes, waarbij één in Lodewijk XVI-stijl.

    Deux chaises différentes en bois patiné or, une de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #777

    Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.

    Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #133

    Een zilveren olie-en azijnstel, Franse keuren voor tweede gehalte (1798-1809?). Karafjes toegevoegd, evenals de twee verschillende stoppen.

    Un huilier-vinaigrier d'argent, poinçons français de deuxième année (1798-1809?). Ajout de carafes, ainsi que les deux bouchons différents.
    No longer available
    Dim. AG 324 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een driedelig art deco klokstel van marmer, zamak en celluloid. Cirkelvormige klok geflankeerd door een jonge vrouw met duif. Twee cirkelvormige cassolettes.

    Une horloge art déco en trois parties en marbre, regule et celluloïd. Horloge circulaire flanquée d'une jeune femme au pigeon. Deux cassolettes circulaires.
    No longer available
    Dim. 26 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #707
    Volkstedt

    “Herderskoppel”. Een groep van monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt. Haarscheur vooraan door de basis.

    Couple de bergers . Un groupe de porcelaine blanche monochrome. Marqué à l'arrière. Cheveu à l'avant à travers la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #371

    Twee poppen met porseleinen hoofden. De éne volledig gekleed, in de hals gemerkt Welsch, Germany 4, met grijze slaapogen en open mondje (H. 52 cm, op staander. De andere enkel het papier maché lichaam, zonder handen en het porseleinen hoofd, in de hals gemerkt Simon & Halbig, Germany 1059 (H. 52 cm).

    Deux poupées avec des têtes en porcelaine. L'une entièrement habillée, au cou marqué Welsch, Allemagne 4, avec les yeux gris endormis et la bouche ouverte (H. 52 cm, sur pied. L'autre seulement le corps en papier mâché, sans les mains et la tête en porcelaine, dans le cou marqué Simon & Halbig, Allemagne 1059 (H. 52 cm).
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #461
    Goldimari

    Een cachepot van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloesems, pioenen en goudfazanten. Onderaan gemerkt.

    Un cache pot en porcelaine japonaise multicolore décoré de fleurs, pivoines et faisans d'or. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm; h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #583

    Een kubus van grijs marmer.

    Cube en marbre gris.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #125

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met hanger voor een munt.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec un pendentif pièce de monnaie.
    No longer available
    Dim. 46,57 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #481

    Een paar achthoekige Chinese voorraadpotten. Onderaan gemerkt. Deksels slecht aansluitend, metalen ringen van één pot los.

    Une paire de pots de rangement octogonaux chinois. Marqué sur le fond. Couvercles non ajustés, anneaux métalliques d'un pot séparés.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #678

    Een Chinees porseleinen schaal.

    Un plat en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More