Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.
Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.

Twee Indonesische krissen, waarbij één met houten schede en de andere met schede van gedreven en (ooit) verzilverd koper.

Deux krisses indonésiens, l'un avec un fourreau en bois et l'autre avec un fourreau en cuivre entraîné et (toujours) argenté.
Dim. l: 62 & 58 cm
SKU: 2306200311.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #311
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #583

    Een kubus van grijs marmer.

    Cube en marbre gris.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #178
    Val St. Lambert

    Een grote siervaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Un grand vase décoratif en cristal taillé et bleu double. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #708

    Een gesculpteerd en gepolychromeerd houten beeltenis van een wijze.

    Une effigie en bois sculpté et polychrome d'un sage.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #524

    Een Boeddhistische tangka. Gouache op zijde.

    Une tangka bouddhiste. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 72 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    Een gefineerde notenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met zes stoelen en twee buffetkasten met marmeren blad, waarbij één met spiegel en één met opzet met spiegel en glazenkastjes.

    Une salle à manger en noyer plaqué composée d'une table avec six chaises et deux buffets en marbre, une avec miroir et une avec miroir et petites vitrines latérales.
    No longer available
    Dim. 177 x 170 x 60 en 160 x 140 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #374

    Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.

    Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #736

    Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.
    No longer available
    Dim. 38 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #103

    “Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.

    Nu féminin. Une étude en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #786

    Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.

    Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #508

    Een balkvormig kunstwerkje van meerkleurig kunststof. Draagt handtekening ‘Baljeu 1975’.

    Une illustration en forme de poutre en plastique multicolore. Porte la signature Baljeu 1975 .
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #228

    Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.

    Trois bols repoussés en jade vert et argent.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm Ø 10 cm en 4 cm Ø 7,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #91

    Een bruingepatineerde bronzen putto.

    Un putto en bronze patiné marron.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More