#32Een reeks van vijf losse lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
#596Een eikenhouten kofferbank in Mechelse renaissancestijl, versierd met gesculpteerde leeuwen en volkse taferelen.
Banc-coffre en chêne de style Renaissance malinoise, décoré de lions sculptés et de scènes folkloriques.No longer availableDim. 122 x 138 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#760Een sober eikenhouten art deco rek met vier legplanken. Omstreeks 1930.
#459“Parochiekerk St. Wilibrordi”. Een oude gravure. Omstreeks 1700.
#704Twee grafische werken. M. De Goeye. “Na de mis”. Droge naald. Gesigneerd (24 x 25 cm). En Charles Léandre “Armoede”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1909 (30 x 20 cm).
Deux oeuvres graphiques. M. De Goeye. “Après la messe” . Pointe sèche. Signé (24 x 25 cm). Et Charles Léandre “Pauvreté “. Crayon sur papier. Signé et daté 1909 (30 x 20 cm).No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#326Een zitbankje van witgelakt hout met groene fluwelen bekleding. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une banquette en bois laqué blanc avec revêtement en velours vert. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#616Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#137Sitzendorf“Edel koppel in koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Achteraan gemerkt.
Couple noble en voiture avec chariot à quatre mains. Un grand groupe de porcelaine allemande multicolore. Marqué au dos.No longer availableDim. l: 75 cm; h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#367Een antieke roodkoperen apothekerssiroopmaker.
Un ancien fabricant de sirop de pharmacie en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35 / 45 -
Pied de lampe aux feuillettes en laition et orné d’un oiseau en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200