Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.

Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.

Deux gravures encadrées de l'US Navy, début du 20e siècle.
Dim. 20 x 39 cm
SKU: 2610210332.
Category: Grafiek.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #332
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #299

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #22
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    Een reeks van twaalf originele kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat. In map met inhoudstafel.

    Un ensemble de douze petites eaux-fortes originales. Toutes signées à l'extérieur de la plaque. Dans chemise avec table des matières.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #694
    Bernard Charoy

    “Moeder en dochter”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Mère et fille. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 57 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689
    Boris O’Klein
    Period: 1893 - 1985

    “Le fruit défendu”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Le fruit défendu. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #452

    “Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.

    “Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #692
    Amedee Charpentier

    “Insurrection de juin 1848”. Twee XIXe eeuwse gravures naar werk van Graaf Calix François Claudius.

    “Insurrection de juin 1848”. Deux gravures du XIXème siècle d'après l'œuvre du comte Calix François Claudius.
    No longer available
    Dim. 42,3 x 49,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #542
    Irene Awret
    Period: 1921 - 2014

    “Meisje met duiven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.

    Fille aux pigeons. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #532

    Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.

    Une gravure sur bois expressionniste. Porte le monogramme en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 24 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #339
    Braun & Hogenberg

    “Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.

    Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #502

    “Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.

    Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #302

    “Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.

    Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.
    No longer available
    Dim. 22 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #319

    Een lot van negen lithografieën met rozen naar P. J. Redoute.

    Un lot de neuf lithographies aux roses d'après P. J. Redoute.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #309
    Edmond Van Dooren
    Period: 1896-1965

    “De denker”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/75 buiten de plaat.

    Le Penseur. Une lithographie. Signée et numérotée 2/75 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44

    Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.

    Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.
    No longer available
    Dim. 16 x 41 & 28 x 72 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #509

    Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring. Uitgave Artestar, New York.

    Une sérigraphie d'après une œuvre de Keith Haring. Edition Artestar, New York.
    No longer available
    Dim. 62 x 74 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #699
    William Woollett
    Period: 1735 - 1785

    “The fishery”. Een XVIIIe eeuwse gravure naar een werk van Richard Wright.

    “The fishery”. Gravure du XVIIIe siècle d’après Richard Wright.
    No longer available
    Dim. 38 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #329
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerpen II” Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.

    “O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerp II” Une eau-forte. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 16 cm
    Estimate: € 50 / 55

Other lots in this auction

  • #134
    F. Verheyden

    “Het snijden van het brood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Couper le pain”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435
    Paul Van Ostaijen

    Drie boeken. “Verzamelde Gedichten”. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, derde druk 1987. “Spiegel van uw Eenzaamheid”. Ed. Davidsfonds, Leuven, eerste druk 1988. Evenals Etienne Schoonhoven, “Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique”. Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.

    Trois livres. Collected Poems. Ed. Bert Bakker, Amsterdam, troisième édition 1987. Mirror of your Solitude. Ed. Davidsfonds, Leuven, première édition 1988. Ainsi que Etienne Schoonhoven , « Paul VAn Ostaijen, introduction à sa poétique ». Ed. des Cahiers 333, Anvers 1951.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #691

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit negen verschillende schotels, een tafelemmertje, twee flessenzetters en drie kleine schaaltjes.

    Un grand et varié lot de métal argenté, composé de neuf plats différents, un seau de table, deux poseurs de bouteilles et trois petits plats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #267

    Een antieke infanteriesabel.

    Un sabre d'infanterie antique.
    No longer available
    Dim. l: 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141

    Een lot zilver, bestaande uit een 925‰ golftroffeetje van Wolfers op marmeren voet, een 830‰ kandelaartje, een dameshorloge, een zakhorloge, een schaaltje met email, een schaaltje met een Oostenrijkse munt met beeltenis van Maria Theresia en een sigarettendoosje.

    Un lot d'argent, composé d'un trophée de golf Wolfers 925‰ sur un socle en marbre, un bougeoir 830‰, une montre femme, une montre gousset, un bol avec émail, un bol avec un Autrichien pièce représentant Marie-Thérèse et une boîte à cigarettes.
    No longer available
    Dim. 610 g zonder horloges
    Estimate: € 200 / 300
  • #286

    Een grote kraagvaas van Chinees porselein met een decor van personages naar Cantonees voorbeeld.

    Un grand vase à col en porcelaine de Chine à décor de personnages d'après l'exemple cantonais.
    No longer available
    Dim. H. 89 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #487
    Etienne Le Compte
    Period: 1931 - 2010

    “PNG”. Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd. Pièce unique.

    PNG. Une œuvre d'art en bronze. Signé. Pièce unique.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #370
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Gymnopédies” (33 x 52 cm) en “Zittend naakt” (40 x 25 cm). Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    Gymnopédies (33 x 52 cm) et Nu assis (40 x 25 cm). Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #32
    Barton

    “Dames op een terras”. Olieverf op doek, naar het impressionisme.

    Dames sur une terrasse . Huile sur toile, d'après l'impressionnisme.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    Een klokstel uit onyx en marmer, art deco stijl.

    Une horloge d'onyx et de marbre, de style art déco.
    No longer available
    Dim. 22 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #693

    Een lot doosjes, bestaande uit een naaikistje met speldenkussen, een gesneden doosje met twee schuifdekseltjes en een antiek parfumkistje met messingen inlegwerk en spiegeltje in het deksel.

    Un lot de boîtes composé d'une boîte à couture avec pelote à épingles, d'une boîte sculptée avec deux couvercles coulissants et d'une boîte à parfum antique avec incrustation en laiton et miroir dans le couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #248

    Een buldog van donkergepatineerd brons. Gemerkt ‘Bergman’.

    Un bouledogue en bronze patiné foncé. Marqué 'Bergman'.
    No longer available
    Dim. l: 13 cm
    Estimate: € 90 / 110
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More