Other lots by Van Immerseel
-
#204Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Een oude bok lust ook wel een groen blaadje”. Met diverse personages, waaronder Marnix Gijsen. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.
Une vieille chèvre aime aussi une feuille verte. Avec divers personnages, dont Marnix Gijsen. Vitrail avec éclairage. Signé.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#203Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Lange Wapper, met de gelaatstrekken van Camille Huysmans, socialistisch voorman en oud-burgemeester van Antwerpen”. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.
Lange Wapper avec les traits de Camille Huysmans, ancien maire d’Anvers. Vitrail illuminé. Signé.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#19Frans Van Immerseel“Op de purperen hei” en “Ik zag Cecilia komen”. Twee ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Sur la bruyère violette et J'ai vu Cecilia venir. Deux Immerseeltjes colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50 / 100 -
#59Frans Van ImmerseelVier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#29Frans Van ImmerseelVier ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Quatre Immerseels colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#65Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een robijn van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 300 / 400 -
#276Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#101A. ThornburnEen adelaar van donker gepatineerd brons op zwart stenen sokkel.
Un aigle en bronze patiné foncé sur un socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#642Een lot Italiaans aardewerk, bestaande uit een dekseldoosje met twee putti, een autootje en een groepje met vogeltjes.
Un lot de poterie italienne, composé d'une boîte avec deux putti, une voiture et un groupe d'oiseaux.No longer availableDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#73Een lamp van blauw glaspasta.
Une lampe en pâte de verre bleue.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#243Muller Frères, LunévilleEen wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.
Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. b: 43 cmEstimate: € 120 / 140 -
#141Een lot zilver, bestaande uit een 925‰ golftroffeetje van Wolfers op marmeren voet, een 830‰ kandelaartje, een dameshorloge, een zakhorloge, een schaaltje met email, een schaaltje met een Oostenrijkse munt met beeltenis van Maria Theresia en een sigarettendoosje.
Un lot d'argent, composé d'un trophée de golf Wolfers 925‰ sur un socle en marbre, un bougeoir 830‰, une montre femme, une montre gousset, un bol avec émail, un bol avec un Autrichien pièce représentant Marie-Thérèse et une boîte à cigarettes.No longer availableDim. 610 g zonder horlogesEstimate: € 200 / 300 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerpen II” Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerp II” Une eau-forte. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 36,5 x 16 cmEstimate: € 50 / 55 -
#585Goebel, Germany“Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.
Schülerin. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N°81 2/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Leo JordaensPeriod: 1944-2000“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La Route d'Anvers. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#368Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Etude voor Martine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.
Etude pour Martine. Huile sur toile. Signée et datée 2017.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#50Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,45 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,45 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 400 / 500

