#113Lot van zes diverse gravures:- “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie.- “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie.- “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie.- “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk.- “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd.- “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.
Lot de six estampes:- “Visit to Boarding School”. G.E. Bed d’après Morlandi. Reproduction.- “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproduction.- “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproduction.- “Belgii Veteris”. Gravure colorée à la main par Abraham Ortelius. Exemplaire récent.- “Amsterdam”. Ancienne illustration de livre colorée à la main.- “Palais de Justice à Paris”. Gravure colorée à la main, début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#78“De oude boom”. Potlood en inkt op papier. XIXe eeuw.
“Le vieux arbre”. Crayon et encre sur papier. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55Gerard Hermans“Maaslandschap”. Gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Paysage mosan”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#129Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#111Etienne Hellinckx“Zeilboten op het meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
#90Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978Van de Velde Robert - “Moeder en kind”. Houtskooltekening (?) met vergulde achtergrond. Gesigneerd.
#70Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#43“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
#66“Uit de reeks Père Ubu”. Houtgravure. Draagt een handtekening: Rouault.
#137Remi Van SluijsPeriod: 1907-1993“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#154“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
#73Period: Elsene 1910- Lia Brebels. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 5/6 en getiteld “De Zondvloed” buiten de plaat.- Nadine Fassin. Batik. Gesigneerd.
- Lia Brebels. Lithographie signée et numérotée 5/6 et intitulée “La Déluge” hors planche.- Nadine Fassin. Batik signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60