Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee ingelijste koperen platen met afbeelding van Afrikaanse meisjes en  een Afrikaanse vrouw met mand. Een meisjes portret gesigneerd K. Twenge. 50 x 33 cm en een gouache met de voorstelling van vissers met een net. Gesigneerd JDSC. 24 x 31 cm.

Twee ingelijste koperen platen met afbeelding van Afrikaanse meisjes en een Afrikaanse vrouw met mand. Evenals een meisjesportret gesigneerd K. Twenge (50 x 33 cm) en een gouache met de voorstelling van vissers met een net. Gemonogrammeerd JDSC (24 x 31 cm).

Deux cadres contenant des reliefs en cuivre représentant des filles africaines et une femme africaine portant un panier. Ainsi qu’un portrait de fille signé K. Twenge (50 x 33 cm). Et une gouache représentant des pêchers au filet, monogrammé JDSC (24 x 31 cm).
Dim. 70 x 45 en 55 x 38 cm
SKU: 1904160742.
Category: Uncategorized.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #742
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #756

    Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.

    Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. b: 99 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #600

    Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.

    Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #60
    Les must de Cartier

    Een vergulde aansteker in originele doos.

    Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #15

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Deux alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,64 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #208
    Frans Van Immerseel

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.

    “Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.
    No longer available
    Dim. 165 x 194 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #480

    Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.

    Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #20

    Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.

    Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 40 / 80
  • #525

    Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.

    Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #440

    Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.

    Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.

    Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. 26,77 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #14

    Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.

    Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #145

    Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.

    Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #5

    Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.

    Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.
    No longer available
    Dim. 65,50 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #375

    Een lange moderne wandconsole.

    Longue console moderne en bois noirci.
    No longer available
    Dim. b: 250 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #45

    Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.

    Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.
    No longer available
    Dim. 15,63 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.

    Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,02 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #90
    S.T. Dupont Paris

    Een vergulde aansteker in originele doos.

    Allumeur doré dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #768

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.

    Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. B 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #784

    Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.

    Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #490

    Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.

    Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.

    Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,74 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #30

    Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.

    Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #402

    Een opgezette jachttroffee van een reebok.

    Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.

    Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #632
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Neerhofscène met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Scène de basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 41 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #728

    Een lot van drie stukken gepetrifieerd hout.

    Lot de trois pièces de bois pétrifié.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #366

    Een paar fauteuils à la Reine van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Paire de fauteuils à la reine en bois sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #640
    Roskopf De Sterre

    Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd.

    Remontoir à double boîtier. Numéroté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #352

    “Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.

    “Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.
    No longer available
    Dim. 6,15 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #199

    Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.

    Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.
    No longer available
    Dim. +/- 9876 g
    Estimate: € 4500 / 5500
  • #473
    Kings

    Een troebadoersstaf van zwartgelakt hout en verchroomd metaal. Gemerkt.

    Bâton de troubadour en bois noirci et métal chromé. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #399

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, waaronder schotels, een wijnkoeler, een kandelaar, een mandje, suikertangen, ... O.a gemerkt van Christofle.

    Lot varié en métal argenté dont plats, un seau à champagne, un candélabre, un panier, des pinces à sucre etc. E.a. Christofle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #602
    Dierckx

    “Het verbrande gezicht van de schoonheid”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd.

    “Le visage brûle de la beauté”. Huile sur toile. Signée et datée au verso.
    No longer available
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #262
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    “Stilleven met kruik en aardbeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte à la cruche et aux fraises”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #546

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale driepoot met een marmeren blad. XIXe eeuw.

    Table ronde en acajou sur tripode central et à tablette en marbre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More