Similar lots by type
-
#267
Een goudfazant van gepolychromeerd zamak op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.
Un faisan en régule polychrome sur un socle en onyx. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 80/120 -
#450Hummel
Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.
Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 120/140 -
#420Hummel
Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.
Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.No longer availableDim. H : 10 cmEstimate: € 120/140 -
#667
Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.
Un torse d’homme en plâtre à double patine.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/70 -
#671
Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.
Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.No longer availableDim. 61 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#798
“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/50 -
#183
“Le croquet” . Bronzen beeld, getekend Adolphe- Jean Lavergne.
”Le croquet”. Une statue en bronze, signé Adolphe-Jean Lavergne.No longer availableDim. H: 44 cmEstimate: € 550/600 -
#268
“Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#293
Een paar bronzen ratten op marmeren sokkels, vermoedelijk Japans. Beschadigingen aan één van de sokkels.
Deux rats en bronze sur socles en marbre, probablement japonais. Dégâts sur un socle.No longer availableDim. L: 20 cmEstimate: € 150/200 -
#651Fr. Weber
“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#203
”Laitière flamande”. Bronzen beeld op een marmeren sokkel (los). Gesigneerd Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.
”Laitière flamande”. Une statue en bronze sur socle (détaché). Signé Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.No longer availableDim. H: 68 cmEstimate: € 650/700 -
#158
Een siervaas gedragen door een vrouwenfiguur van zamak in tweekleurig patina. Omstreeks 1900.
Un vase de décoration porté par une figure féminine, en régule et patine en deux couleurs. +- 1900.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#603
Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.No longer availableDim. h: 74 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#411
Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .
Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 32/40 -
#657
Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#678
Een dubbel vaasje van gesculpteerd speksteen, versierd met bloemen. Chinees werk.
Un vase en pierre de lard sculpté, décorations de fleurs. Travail chinois.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#355
“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/200 -
#661
Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#241
“Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.
”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#668
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#658
“Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.
”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#402
Een paar zittende Staffordshire honden.
Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#401
Eeen porseleinen beeld van twee Flamingo’s . Geproduceerd in ‘ West Germany’ en genummerd ‘ 2388’
Une statue en porcelaine représentant deux flamants roses. Fabriqué en ‘West Germany’.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#208Gaston Leroux
“Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.
”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 2200/2600
Other lots in this auction
-
#437
Chinese vaas van porselein. Decor van garnalen op zwarte fond. Schilfer aan de rand.
Un vase chinois en porcelaine. décor de crevettes sur fond noir. Eclat au rebord.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 25/35 -
#522
“Jachttafereel” . Een Oosters miniatuur deels op been geschilderd, in een beschilderde mozaïek lijst.
”Scène de chasse”. Une miniature d’Orient en os partiellement peint, dans un encadrement mosaïque peint.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80/1200 -
#473
Een brede vaas van Chinees porselein met een blauw en geel decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase large en porcelaine de Chine, décor bleu et jaune de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#785
Een kruisbeeld, een Arabische doos en een icoon van verzilverd metaal.
Un crucifix, une boîte d’Arabie et une icône en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#427
Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#83
“Springende paarden.” Bronzen beeld.
”Chevaux qui sautent”. Une statue en bronze.No longer availableDim. l 63 cmEstimate: € 100/160 -
#128
“La laitière.” Beeld uit terra cotta. Naar Duval.
”La laitière”. Une statue en terre cuite. d’après Duval.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 80/100 -
#199
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1000/1500 -
#219Step
“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#791Swarovski
Een lot van vijf verschillende geslepen kristallen voorwerpen. Eén licht beschadigd.
Un lot de cinq objets en cristal taillé. Un avec un léger dégât.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#144Mareuse
“Bloemenmand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Panier à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#228
Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (5 stuks tussen oktober 1947 en december 1954). Nummers 50 (2 losse bladen), 51, 53 (enkele losse bladen), 54, 56 (een plaat ontbreekt). Redelijke staat, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (5 pièces entre octobre 1947 et décembre 1954). 50 ( 2 pages détachées), 51,53 (quelques pages détachées),54 ,56 (une bande manquante). En état relativement bon, traces de papier collant et usures, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 180/220