#750
Twee reeksen van zes kleurloos kristallen aperitiefglazen.
#264Longchamp
Een grote zwarte handtas van leder en stof.
#506
Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#188Christofle
Un service à couverts en métal argenté pour douze convives. Comprenant des petits et grands couteaux aux manches en corne, fourchettes à dessert, cuillères à dessert, grandes fourchettes et grandes cuillères. Décor ruban croisé. Avec certificat d’achat de 1923.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#200
Une broche Art Déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 11,36 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#154
“Winters stadszicht”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
#483
“Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.
#854
Een zwartgepatineerd houten kistje.
#106
#708Val Saint-Lambert
#539
”Guerrier”. Une gravure sur bois japonaise. XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 35,5 x 23,5 cmEstimate: € 200 / 240