#776Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#358
Un vase en porcelaine polychrome sous forme de lion sur un rocher. Amphora possible.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 240 / 360 -
#863
Een reeks van vier en een koppel porseleinen sierborden met handgeschilderde decors en vergulde randen. Eén met randschilfer. Eind XIXe eeuw.
Une série de quatre assiettes et un couple en porcelaine à décors peint à la main et bords dorés. Un avec éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60 / 70 -
#264Longchamp
Een grote zwarte handtas van leder en stof.
#334M. Van Paemel
“Poort in het bos”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#50
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et une émeraude centrale de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 450 / 550 -
#84Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#841
#736
Een handgeknoopt Tunesisch wollen tapijt.
#154
“Winters stadszicht”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
#37
Een beeld van een vis uit blauw geglazuurd keramiek. Vermoedelijk jaren ‘ 70.
#516Hoseinabad
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
”Jeune femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 318 x 161 cmEstimate: € 200 / 300