#877
Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
#104J. Vermoelen
“Binnenhaven”. Olieverf op paneel.
#730
#117
#709
Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden met acteurs. Beide gesigneerd.
Deux gravures sur bois japonaises en couleurs à acteurs. Signées.No longer availableDim. 36 x 24 & 36 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#451
Een paar verzilverd metalen vechtende hanen.
#369
#728
Een tweeledige beeldenkast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met leeuwenkoppen en kariatiden.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, décoration de têtes de lions et de cariatides.No longer availableDim. 210 x 155 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#25
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste ovale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 300/400 -
#841
#887
Een paar messingen kandelaars. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Une paire de candélabres en laiton. Flandre, XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 60/80