#21
Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
#653
#10
Parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
#88
#670
Een 18 K geelgouden ring met been.
#678
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
#211
#366
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#223
Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.
#79
“Pour l’Humanité, pour la patrie”. Olieverf op doek. XIXe eeuws werk, opnieuw op te spannen.
"Pour l'humanité, pour la patrie". Huile sur toile. Travail du 19ème siècle, à retendre.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 250/350 -
#567
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#116
Commode en chêne de style Régence à trois tiroirs et deux portes moulurées.No longer availableDim. 118 x 148 x 55 cmEstimate: € 120/200