Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.

Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.

Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.
Dim. h: 28 cm
SKU: 1112180747.
Category: Glaswerk.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #747
Estimate: € 65 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #447

    Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.

    Un vase Art Déco en pâte de verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #443

    Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.

    Un vase Art Déco en verre vert et ajoute dorée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #718

    Twee kleine en twee grote lange drageoirs van kleurloos glas met geslepen druivendecor.

    Deux petits et deux longs drageoirs en verre incolore, décors de vignes taillés.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #261

    Een grote dekselvaas van kleurloos glas.

    Un grand vase à couvercle en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #764

    Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.

    Un miroir publicitaire pour cigarettes: Players Navy Cut.
    No longer available
    Dim. 31 x 20,5
    Estimate: € 26 / 30
  • #723

    Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.

    Un vase en verre Murano, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #679

    Een sierdolk in Muranoglas gegoten.

    Une dague de décoration en verre Murano moulé.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.

    Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #427
    Val St-Lambert

    Een Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.

    Une coupe Art Déco en verre vert fumé.
    No longer available
    Dim. diam: 32 cm H 12 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #528

    Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.

    Une poire en pâte de verre polychrome dans l’esprit de Daum.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #413
    Val St-Lambert

    Een vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.

    Un petit vase en verre rouge et blanc. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20cm
    Estimate: € 22 / 26

Other lots in this auction

  • #333
    Wilhelm Busch

    “Max en Maurits”. Ed. Klintman omstreeks 1927. Slijtage.

    ”Max en Maurits”. Ed. Klintman, +- 1927. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #478

    Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.

    Deux sceptres africains différents en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 44 & 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12
    Claes Pieter Berchem

    “Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.

    ”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 17 x 11,8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #373

    Een bierpul van aardewerk versierd met kegelende mannen in grijs op blauwe achtergrond. Gemerkt Western Germany en genummerd. Met verzilverd metalen deksel en duimklep.

    Une chope à bière en faïence, décor d’hommes jouant aux quilles, gris sur fond bleu. Marquée Western Germany et numérotée.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #749
    Meyer

    “De Arcanist.” Pentekening op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘77.

    ”L’Arcaniste”. Dessin sur papier. Signé et daté ‘77.
    No longer available
    Dim. 14 x 12 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #511

    “Zittende Guanyin.” Beeldje uit ivoor op sokkel.

    ”Guan Yin assis” Une statue en ivoire sur socle.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #382
    Kuifje

    Een modelauto van Moulinsart, een vel postzegels “Hergé”, een pin met de maanraket.

    Une voiture modèle Moulinsart, une feuille de timbres poste “Hergé” et un pin avec une fusée lunaire.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #271

    Een Art-Deco lampje met twee kindjes op een marmeren voet.

    Une petite lampe Art Déco sous forme de deux enfants sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. 18 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #399

    Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.

    Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #811

    Een verlengbare ovale tafel.

    Table ovale à allonges.
    No longer available
    Dim. 119 x 99 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    “Twee vogels met kers.” Beeld uit jade met sokkel.

    Deux oiseaux et cerise”. Une statue en jade avec un socle.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #345

    Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een korfje bezet met half edelstenen.

    Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de panier sertie de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 7,78 g
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More