Other lots in this auction
-
#22Vier diverse gravures:- een topografische prent van een Nederlandse stad.- twee topografische optiekprenten met uitgesneden vensters.Alle drie met de hand ingekleurd.- een gravure naar Dürer: “Ridder, dood en duivel”.Waterschade.
Quatre gravures diverses:- planche topographique représentant une ville hollandaise.- deux planches optiques aux fenêtres découpées.Les trois colorées à la main.- une gravure d’après Dürer: “Chevalier, mort et diable”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#354“Vivid and waterwitch, off orfrordness in a breeze”. & “The magnificent steamship “The Great Western”. Twee oude Engelse gravures van R.G. & A.W. Reeve te Londen.
”Vivid and waterwitch, of orfordness in a breeze” & “The magnificent steamship “The Great Western””. Deux anciennes gravures anglaises par R.G. & A.W. Reeve; Londres.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#799Toulet ExcelsiorZes oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Six constateurs anciens pour la course aux pigeons, dans leurs boîtes en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#48Een lot snuisterijen, bestaande uit een passerset in houten doosje, twee naaisetjes, waarbij één in ivoren etui (schaartje manco), enkele ivoren voorwerpen, een theaterkijker met parelmoer (gebroken), een ivoren servetring en een porseleinen inktstel.
Un lot de babioles, comprenant un ensemble de compas dans une boîte en bois, deux sets de couture, dont un dans un étui en ivoire ( ciseaux manquants), quelques objets en ivoire, une paire de lunettes de théâtre nacrée, un anneau de serviette en ivoire et un encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#94“La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.
”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411Een bronzen vijzel naar vijftiende eeuws model. Met stamper.
Un mortier en bronze d’après un modèle du XVième siècle. Avec pilon.No longer availableDim. H.10,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#692“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#344Roger Somville“Personage”. Litho. Gesigneerd en genummerd 12 buiten de plaat.
”Personnage”. Une lithographie. Signée et numérotée 12 hors planche.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#116Een eikenhouten armstoel in Louis XIII stijl met getorste poten en bekleed met tapisserie.
Un fauteuil en chêne, style Louis XIII, les pieds torsadés et revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#412“Ethnic jewelery from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. The Pepin Press. Amsterdam, 2008.
”Ethnic jewelry from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. the Pepin Press. Amsterdam, 2008.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#626Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.
Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.No longer availableDim. 310 x 206 cmEstimate: € 120 / 200 -
#762“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.
“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.No longer availableEstimate: € 22 / 26

