Similar lots by type
-
#690
Een serie van vier mahoniehouten stoelen, mooi bekleed. Engels werk.
Suite de quatre chaises en acajou, joliment recouvertes. Travail anglais.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 60/100 -
#588
Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal op verzilverde voet.
Vase en cristal taillé et doublé rouge sur une base en métal argenté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 250/400 -
#533
Een lot van zes gekleurd kristallen karafjes.
Lot de six carafes en cristal coloré.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 80/120 -
#362Daum, France
Een eendje en een eekhoorntje van kleurloos kristal.
Un canard et un écureuil de cristal incolore.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 45/55 -
#347
Een reeks van acht glazen van rood gedubbeld kristal in vier modellen. Onderaan gemerkt.
Ensemble de huit verres en cristal doublé rouge en quatre modèles. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/80 -
#684
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur. Eén met barst onderaan (Vodka).
Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#198
Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.
Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.No longer availableDim. h: 26,5 Ø: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#137Val Saint Lambert.
Een coupe op voet van robijnkleurig gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Coupe sur pied en cristal doublé et taillé couleur rubis. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø: 27 cmEstimate: € 320/380 -
#331
Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.
Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.No longer availableDim. h: 28 - 40 cmEstimate: € 50/60 -
#689Val Saint-Lambert
Een vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.
Un ensemble de toilette en verre coulé de quinze pièces. Marqué.No longer availableDim. H: 3-23cmEstimate: € 60/100 -
#341Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Minieme schilfer aan de bovenrand en één aan de basis.
Vase en cristal doublé vert taillé. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord supérieur et un sur la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#623
Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé avec des montures en argent 800‰, de la marque Delheid.No longer availableDim. h: 40,5 & 41,5 cmEstimate: € 100/150 -
#692
Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.
Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.No longer availableDim. Fluiten: 45cmEmmer: 20cmEstimate: € 80/120 -
#531
Twee karafjes en zes glaasjes van gekleurd en geslepen kristal. Eén glaasje gebroken.
Deux carafes et six verres en cristal coloré et taillé. Un verre cassé.No longer availableDim. h: 13, 34 & 38 cmEstimate: € 80/100 -
#133Val Saint Lambert
Een vaas van robijnkleurig van gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase de couleur rubis en cristal doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220/240 -
#672Val Saint-Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Deux différents vases en cristal taillé partiellement colorés rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 18,5 & 20,5 cmEstimate: € 200/300 -
#687Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#685Val Saint Lambert
Een lot van acht halfronde kleurloos glazen schaaltjes en een fruitcoupe van rood gedubbeld kristal.
Lot de huit plats en verre incolore en plein cintre et une coupe à fruits en cristal doublé rouge.No longer availableDim. H: 5-10cmEstimate: € 40/50 -
#348
Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.
Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.No longer availableDim. h: 20 & 26,5 cmEstimate: € 50/70 -
#41
Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#245
“Meisje met kat en hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.J.D.’
"Fille avec chat et chien". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'MCJ'No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#186
Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met barokke motieven van putti, fruit, engelen en vogels. Omstreeks 1900.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté, richement décorée de motifs baroques de putti, de fruits, d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. 218 x 184 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#80
Twee herdenkingsmunt Boudewijn 1976. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.
Deux pièces commémoratives Boudewijn 1976. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.No longer availableDim. Ø 21 mmEstimate: € 600/650 -
#522
Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.
Horloge à gaine Louis XIV en chêne. Mouvement rapporté à cadran en verre peint.No longer availableDim. H: 230cmEstimate: € 100/150 -
#548
Acht albums met ingebonden nummers van Robbedoes. Albums 52 (1955), 53, 54, 55, 57, 58, 61, 64. Sletig.
Huit albums avec des numéros à couverture rigide de Robbedoes. Albums 52 (1955), 53, 54, 55, 57, 58, 61, 64. Usures.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#178
“Het Salomonsoordeel”. Olieverf. Naar het origineel van Pieter Paul Rubens.
"Le jugement de Salomon". Peinture à l'huile. D'après l'original de Pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 110 x 190 cmEstimate: € 200/400 -
#217
Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten. Keuren van Delheid. Bruto gewicht: 2,405 kg
Service à thé et café quatre pièces en argent 800‰ avec poignées en bois. Poinçons de Delheid. Poids brut : 2 405 kgNo longer availableDim. h: 13 cm - 27 cmEstimate: € 400/600 -
#145
Een opgezette hertenkop op muurplaat.
Une tête de cerf empaillée sur une plaque murale.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#295
Een porseleinen jardinière met diepblauwe sèvres achtergrond en handgeschilderde gouden accenten.
Une jardinière en porcelaine avec un fond de Sèvres bleu profond et des accents d'or peints à la main.No longer availableDim. 20 cm x 46 cm x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#300
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 2600/2800 -
#637
Een vintage designvaas van geglazuurd steengoed.
Un vase au design vintage en grès émaillé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/60 -
#443
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableEstimate: € 40/60