Other lots by Lladro
#281LladroDrie beeldjes van porselein met voorstelling van figuren uit de medische wereld. Klein manco aan de hand van de tandarts. Onderaan gemerkt.
#353LladroEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
#338LladroMeisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille aux fleurs”. Une statue en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 60
#481Een paar siervazen van Imariporselein met messingen montuur en voet, bovenaan versierd met twee draken als handvatten.
#639Een reproductie van een oude Antwerpse kaart van de rede van Antwerpen.
#301Tafelklok van mahoniehout.
Une horloge de table en acajou.No longer availableDim. H. 33,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#37Een bronzen vijzel met wapenschild versierd en met inscriptie “Ghegoten Anno 1576”.
#686Een handgeknoopt wollen Kazaktapijt.
#540“Merrie met veulen”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
#318Een massief bronzen kruisbeeld.
#27Nao by Lladro.“Jonge vrouwen”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeunes femmes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Tuur De RijbelPeriod: °1927“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 55 / 75 -
#223Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 120 / 140