Similar lots by type
-
#800Een hoekrekje van gesculpteerd hout.
Etagère de coin en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#970Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#980Een paar crapauds met witte bekleding.
Paire de crapauds à revêtement blanc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#920Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 152 x 92 cmEstimate: € 200 / 260 -
#946Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.No longer availableDim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#601Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.
Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.No longer availableDim. 141 x 81 cmEstimate: € 180 / 240 -
#956Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.
Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 160 / 240 -
#598Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.
Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#595Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.No longer availableDim. 184 x 132 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1096Een paar armstoelen.
Paire de fauteuils.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#966Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#995Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.
Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1101Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#940Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.No longer availableDim. 163 x 163 cmEstimate: € 120 / 200 -
#930Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.
Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#795Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15 / 20 -
#950Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.
Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 177 x 111 cmEstimate: € 180 / 220 -
#1072Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 480 / 600 -
#1103Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.
Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#605Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650 / 750 -
#925Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. 153 x 133 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#610Buffet met opzet van gebeeldhouwd en gedraaid notenhout in Renaissancestijl. Vlaanderen, einde XIXde eeuw.
Buffet à deux corps en noyer sculpté et tourné de style Renaissance. Flandres, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1084Een staande klok met herstelling aan kap.
Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.No longer availableDim. 260 x 60 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#845Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 63 x 43 cmEstimate: € 25 / 40 -
#16Een klein kuipzeteltje van witgelakt hout.
Petit fauteuil en bois laqué blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#35Vier verschillende slavenarmbanden van ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Quatre bracelets d’esclave en ivoire. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#116Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.
”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#362Alfred Van Neste“Begijnhofpoort” en “Binnenhof”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en respectievelijk genummerd 218/350 & 75/350.
“Porte de béguinage” et “Cour intérieur”. Deux eaux fortes. Signées hors planche et respectivement numérotées 218/350 et 75/350.No longer availableDim. 25,5 x 19,5 & 27 x 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#541Een terrine van blauw en wit porselein, versierd met vlinders en bloemen. Dekselknop in de vorm van een rocaille, oren in de vorm van dierenkoppen.
Terrine en porcelaine bleue et blanche décorée de papillons et de fleurs. Fretel en forme de rocaille, anses en forme de têtes d’animaux.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#828Een paar kopjes en schoteltjes van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Rouen, XIXde eeuw. Een schilfer aan een kopje.
Paire de tasses et soucoupes en faïence polychrome. Marque sous la base. Rouen, XIXe siècle. Un éclat à une tasse.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 750 / 850 -
#882Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927“Pierrot met zijn meisje onder paraplu”. Een groepje van grijsgepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Pierrot et sa fille sous un parapluie.” Un groupe en terre cuite patinée gris.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#128“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar het origineel toegeschreven aan Praxiteles.
Satyre aux cymbales. Sculpture en bronze à patine brune. D’après l’original attribué à Praxitèle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180 / 220 -
#213Een lot zilver, bestaande uit twee sauskommen, een ronde en een ovale schaal en een schotel. Merken van Wolfers en Delheid.
Lot d’argent massif comprenant deux saucières, un plat rond et un ovale et un autre plat. Poinçons de Wolfers et de Delheid.No longer availableDim. 3723,5 gramEstimate: € 1200 / 1600

