Other lots in this auction
-
#189
“Baadster”. Een beeld van grijsgeaderd marmer. Achteraan gesigneerd.
“La baigneuse”. Sculpture en marbre veiné gris. Signée au verso.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 400/600 -
#743
Een lot van twee kruiken van Keuls steengoed en een aardewerken vuurpotje. XIX eeuw.
Deux cruches en grès de Cologne et un petit pot à feu en faïence. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/70 cm -
#666Thonet
Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.
Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 1200/1600 -
#664
“Le souffle dans l’arbre”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 16/99.
“Le souffle dans l’arbre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 16/99.No longer availableDim. 35 x 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#704Albano
“Sloep aan de oever.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chaloupe sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#745
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, omstreeks 1900.
Console en acajou à trois niveaux et sur roulettes. Angleterre vers 1900.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200/300 -
#319Marcel Vaes
“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#773
Een porseleinen cachepot met Imari decor van bloemen en vogels in uitsparingen. Onderaan gemerkt met het Gold Imari logo.
Cache-pot en porcelaine à décor Imari de fleurs et d’oiseaux dans des cartouches. Marque sous la base au logo de Gold Imari.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50/60 -
#337Delacre, Bruxelles
Een oude apothekersweegschaal. Schade aan een onderhoek. Met gewichtensetje (Kleinste gewichtjes manco).
Bascule de pharmacien ancienne. Dégât à un coin. Avec boîte à poids, les plus petits manquant.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#429
Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.
Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 30/40 -
#69Kris Duys
“Landschap”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘88.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé au verso et daté ‘88.No longer availableDim. 11 x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#291
Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.
Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 120/140