#611Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk
#588Een grote pop met porseleinen hoofd en papier mâché lichaam. Open mond en werkende blauwe slaapogen. Gemerkt A.M. 390 16. Oorspronkelijke kleding, enige slijtage, duimpje ontbreekt.
Grande poupée à la tête en porcelaine et au corps en papier mâché. Bouche ouverte et yeux dormants bleus en état de marche. Marque A.M. 390 16. Vêtements d’origine, usures, une pouce manque.No longer availableDim. L. 88 cmEstimate: € 240 / 300 -
#478Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, open mond. Oude kleding. Genummerd 301.
#449Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.
Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.No longer availableDim. 49 x 32 & 47 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#118Russische icoon met Christus Pantocrator, omgeven door talrijke heiligen, Maria en de aartsengelen Michael en Gabriël. XIXe eeuw. Enige slijtage aan de beschildering.
#737Een grote terrine van bruin geglazuurd Belgisch aardewerk.
#686Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#15Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van ± 0,15 ct.
Bague en or blanc et jaune sertie d’un brillant de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 250 / 300 -
#84Michiel Van Cuyck“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#48Beeldje van een jachthond. Galvanoplastie. Naar P.J. Mène.
Statuette d’un chien de chasse. Galvanoplastie. D’après P.J. Mène.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 80