#427Val St-LambertEen Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
#679Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
#528Een peer van meerkleurig glaspasta in de geest van Daum.
#723Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
#261Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
#443Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
#413Val St-LambertEen vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
#764Een Reclamespiegel voor sigaretten: Players Navy Cut.
#447Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
#747Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75
#35Een 18 karaats geel gouden bloem en takvormige hanger bezet met briljanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une fleur en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de branche sertie de brillants et saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#771Een Madonna en Kind van monochroom porselein, gemerkt M.I. Hummel en twee kleine beeldjes met een apocrief Meissen merk onderaan.
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine monochrome, marqué M.I. Hummel et deux petites statues avec une marque apocryphe Meissen sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#787LladroEen kat en een ezel van porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een meisje in een nachthemd in dezelfde stijl aan toe, gemerkt “Made in Spain”.
#526Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met religieuze teksten.
Un tapis Kashmir en soie et laine nouée main. Décoration de textes religieux.No longer availableDim. 184 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#268“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
#808Een houten kinderbureautje met drie laden.
#588Een schotel van Japans porselein met een blauw op wit decor van een ree in een landschap in het plat en bloemen op de vleugel.
#236Een gefineerde ronde tafel in empirestijl met een zwart marmeren blad.
#280Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
”Nu debout”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 21 cmEstimate: € 250 / 350