Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kleine glazen vaasjes met een handgeschilderd decor van zeilboten. Gesigneerd.
Henri Martin

Twee kleine glazen vaasjes met een handgeschilderd decor van zeilboten. Gesigneerd.

Deux petits vases en verre à décor de voiliers peints à la main. Signés.
Dim. h: 8 cm
SKU: 0812150293.
Category: Glaswerk.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #293
Estimate: € 80 / 90
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Martin

  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More