Other lots by Martin
Similar lots by type
-
#386
Een lot kristal bestaande uit twee identieke karaffen en een schenkkan in art-decostijl.
Lot de cristaux comprenant une paire de carafes et une verseuse de style art déco.No longer availableEstimate: € 6à/80 -
#282
“Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.
“Fin d’automne”. Photogravure d’après F.J. Duchatel.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#273
Twee karaffen van kleurloos glas.
Deux carafes en verre incolore.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#212
“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
“Tyl et Nele et la Rade d’Anvers”. Trois vitraux montés à l’électricité, formant un triptyque.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#44
Een punchstel van paars glas en verguld metalen monturen, bestaande uit een bowl en acht glazen. Met serveerlepel.
Garniture à punch en verre mauve aux montures en métal argenté comprenant un bol et huit verres. Avec louche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#138
Een retro vaasje van gesatineerd zwart glas.
Petit vase “rétro”. en verre noir satiné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#287
Twee olielampen van opaalglas met gedrukte afbeeldingen van Napoleon en Josephine op de buik.
Deux lampes à huile en opaline. Sur la panse les effigies imprimées de Napoléon et de Joséphine.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 40/60 -
#258
Een paddestoelvormige lamp van mauve glaspasta in art nouveaustijl. De kap gedragen door bronzen vlinders.
Lampe champignon en pâte de verre mauve de style art nouveau. L’abat-jour porté par des papillons en bronze.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 160/200 -
#77
Een siercoupe van rood glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en kristallen pendeloques.
Coupe en verre rouge décorée de fleurs peintes à la main et des pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#433
Een schotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat en porcelaine d’Imari au bord lobé.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40/60 -
#781
Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#535
Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Buffet en chêne de style Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/300 -
#591
Een groep van gesculpteerd ivoor met twee personages als allegorie op de oogst. China, eerste helft XXe eeuw. Op houten sokkel.
Groupe en ivoire taillé représentant deux personnages comme allégorie de la moisson. Chine, début du XXe siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 800/1000 -
#484
Een Thais naaiwerk in reliëf met een afbeelding van een krijger te paard en versierd met glazen parels.
Ouvrage thaï en relief représentant un guerrier à cheval décoré de perles en verre.No longer availableDim. 52 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#104Albert Gregoire
“Vissersschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#46Royal Dux
Een groep van een jong koppel van beigegepatineerd aardewerk. Schade. Onderaan gemerkt.
Groupe d’un jeune couple en faïence à patine beige. Dégâts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200/300 -
#198
Een zilveren taartschep met een ajourwerk rond een reliëfdecor met een genretafereel. Nederlandse keur, tweede gehalte (833‰.). Tussen 1814 en 1953.
Pelle à tarte en argent ajourée et décorée d’une scène de genre en relief. Poinçon hollandais, deuxième titre (833‰). Entre 1814 et 1953.No longer availableDim. ± 59 gEstimate: € 40/50 -
#166Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1400/1500 -
#549
Een rasterdruk naar Salvador Dali.
Reproduction d’après Salvador Dali.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 30/60 -
#86
Een zilveren schotel met een gegraveerd decor. Vermoedelijk Belgisch, 800 ‰.
Plat en argent au décor gravé. Probablement belge, 800‰.No longer availableDim. ± 586 gEstimate: € 300/360 -
#385
Een lot van acht roestvrij stalen herenpolshorloge.
Lot de huit montres à bracelet homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 200/300