Similar lots by type
-
#456Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.No longer availableDim. 183 x 123 cmEstimate: € 50 / 70 -
#476Een fijngeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Tapis persan finement noué en laine et soie.No longer availableDim. 228 x 154 cmEstimate: € 180 / 240 -
#626Saga de Serge LesageEen hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.
Un tapis de laine de soie persan noué à la main.No longer availableDim. 228 x 142 cmEstimate: € 180 / 240 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen kleedje met een bloeiende struik met vogels in het decor.
Un tapis en laine persane noué à la main avec un arbuste à fleurs avec des oiseaux dans le décor.No longer availableDim. 164 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596Een zijden kleedje. Verkleuring.
Une robe en soie. décoloration.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#655Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 438 x 344 cmEstimate: € 300 / 400 -
#386Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
Un tapis de prière en soie noué à la main.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#586NaïnEen handgeknoopt Iraans tapijtje van wol en zijde.
Un tapis iranien en laine et soie noué à la main.No longer availableDim. 270 x 167 cmEstimate: € 120 / 200 -
#486GhoumEen handgeknoopt Perzisch karpet van zijde met een decor van een bloemenvaas.
Un tapis persan de soie noué à la main avec une décoration d'un vase de fleurs.No longer availableDim. 212 x 146 cmEstimate: € 250 / 400 -
#556Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 445 x 302 cmEstimate: € 200 / 300 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 203 x 143 cmEstimate: € 80 / 100 -
#670Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.
Un tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 218 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#466Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 255 x 155 cmEstimate: € 200 / 300 -
#506KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet met decor van bloemen.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 545 x 363 cmEstimate: € 400 / 600 -
#376Een handgeknoopt bidkleedje/ wandkleedje van fijn geknoopt zijde. Gesigneerd.
Un tapis de prière ou murale en soie finement nouée. Signé.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#536Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 180 / 220 -
#576Een handgeknoopt Turks wollen kleedje. Enige slijtage.
Un tapis en laine turque noué à la main. Usure.No longer availableDim. 240 x 118 cmEstimate: € 40 / 50 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.No longer availableDim. 253 x 79 & 178 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#676Een lot van vier handgeknoopte wollen kleedjes.
Lot de quatre tapis en laine noués à la main.No longer availableDim. 60 x 40; 60 x 45; 98 x 30 & 96 x 65 cmEstimate: € 40 / 80 -
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 235 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#446Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#545Een jardinière van Keulens steengoed op bijbehorende zuil, versierd met ramskoppen, bloemenmanden, leeuwenkoppen, druiventrossen, enz.
Une jardinière en grès de Cologne sur colonne assortie décorée de têtes de bélier, de paniers de fleurs, de têtes de lion, de grappes de raisins etc.No longer availableDim. 117 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#501Een dekselschaal van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknop en voetstuk van verguld brons met onderaan een driepoot versierd met saterkoppen en guirlandes.
Bol à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretel et base du couvercle en bronze doré à fond tripode orné de têtes de satyres et de guirlandes.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#127M. LeducqPeriod: 1879 - 1955“Vliegende meeuw”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Mouette volante". Sculpture en régule patiné sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. 87 x 30 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#292Isidoor BoerewaardPeriod: 1893 - 1972“Zeilboten aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers au bord de l'eau". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 cm x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#633Maria Innocentia HummelVijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1980 en ‘90.
Cinq petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1980 et 1990.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 35 / 40 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 550 / 600 -
#423Maria Innocentia Hummel“Trara - die Post ist da”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 226.
"Trara - ce poste est da". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 226.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#640Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.
Vase à quatre anses à décor floral en relief de faïence flamande sur pied.No longer availableDim. h: 131 cmEstimate: € 60 / 90 -
#158Val Saint LambertEen vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een deels gesatineerde fries met geëtst en verguld decor van geisha’s in een landschap. Gemerkt onderaan.
Vase en cristal taillé et doublé vert, orné d'une frise en partie satinée à décor gravé et doré de geishas dans un paysage. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#52J. De Jonge“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '67.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#93“Bacchus”. Een buste van gepolychromeerd plaaster.
"Bacchus". Buste en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562Van Cleef“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60

